Kolejny sprawdzian Impelek - turniej w Szamotułach

Kolejny sprawdzian Impelek...
Przed Impelkami kolejny sprawdzian. Tym razem w Szamotułach, w ramach Amica Cup 2016, zagrają z Budowlanymi Łódź, Schweriner SC oraz VK Agel Prostejov.

Trwają przygotowania do sezonu 2016/2017. Nieodłącznym elementem tego procesu jest jego kontrola. Wszelkie niedociągnięcia w grze najłatwiej wychwycić podczas meczów kontrolnych, dlatego Impel Wrocław, w drugiej części przygotowań, postawił na weekendowe sprawdziany.

Po wygranej w Dąbrowie Górniczej, w zeszły weekend Impelki zagrały w Karpaczu. Tutaj wygrały wszystkie trzy mecze i triumfowały w całych rozgrywkach. W tym tygodniu dalszy ciąg sparingów. Tym razem wrocławianki udały się do Szamotuł gdzie zagrają z wymagającymi rywalami - Budowlanymi Łódź, Schweriner SC oraz VK Agel Prostejov.

W tym tygodniu do kadry Impela Wrocław dołączyły Agata Sawicka i Agnieszka Kąkolewska. Przez ostatnie pół roku dla obu zawodniczek to kadra Polski była drugim domem. W ciągu ostatnich dwóch weekendów, po sześciu wygranych z rzędu, podopieczne Jacka Nawrockiego zdobyły kwalifikacje na Mistrzostwa Europy 2017. Z zespołem z Dolnego Śląska nie będzie jeszcze Andrei Kossanyiovej. Ta zawodniczka walczy jeszcze o przepustkę na europejski czempionat.

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet Amica Cup 2016 odbędzie się w dniach 30.09-2.10.2016 roku w Szamotułach. Areną zmagań siatkarek będzie Hala Nałęcz. Cena biletów - normalny 10 zł, ulgowy 5 zł.

Program turnieju:

Piątek, 30 września 2016

16:00 Impel Wrocław - Budowlani Łódź
17:30 Uroczyste otwarcie turnieju
18:30 Schweriner SC - VK Agel Prostejov

Sobota, 1 października 2016

16:00 Budowlani Łódź - VK Agel Prostejov
18:00 Impel Wrocław - Schweriner SC

Niedziela, 2 października 2016

11:00 Schweriner SC - Budowlani Łódź
13:00 VK Agel Prostejov - Impel Wrocław
15:00 Uroczyste zakończenie turnieju.
Zobacz także:
Impelki wracają do Orbity - ćwierćfinał Pucharu Polski Aleksandra Sikorska odchodzi z Impela Wrocław ORLEN Liga: Budowlani wygrywają z Impelem ORLEN Liga: niespodzianka w Łodzi! Impel Wrocław otwiera się na region - niektóre mecze w Jelczu-Laskowicach

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |