Kolejny tydzień startów w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY

Kolejny tydzień startów w...
Ligi Regionalne Grupy AZOTY rozgrywają w tym tygodniu kolejne zawody.

Tym razem młodzi biegacze narciarscy spotkają się w czterech regionach: Liga Karkonoska będzie walczyć o punkty w Jeleniej Górze, Mazowiecko-Północna w Siedlcach, Małopolska w Kluszkowcach, a Śląsko-Beskidzka na Kubalonce.

Czwarte zawody Małopolskiej Ligi Regionalnej Grupy AZOTY po raz pierwszy w tym sezonie zagoszczą  8 lutego w Kluszkowcach k/ Czorsztyna.  Rywalizacja w najmłodszej grupie wiekowej juniora E będzie toczyć się na dystansie 1,5 km stylem klasycznym, starsze roczniki będą rywalizować na 2 oraz 3 km. Zawody Karkonoskiej Lidze Regionalnej Grupy AZOTY zostaną rozegrane tak jak poprzednie w Jeleniej Górze-Sobieszowie. Na trasach Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej 9 lutego juniorzy E będą walczyć o punkty łyżwą w biegu ze startu wspólnego na dystansie 3 km, dla juniorów C i D przygotowano trasę o długości odpowiednio 5 i 3 km.  Zawody Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej odbędą się 8 lutego na Kubalonce. Młodzież będzie rywalizować stylem dowolnym, najmłodsi na dystansie 2 km, starsze roczniki odpowiednio na dystansie 3 i 2,5 km. Siedlce będą gospodarzem Ligi Mazowiecko-Północnej.  9 lutego najmłodsi pobiegną na 1 km stylem dowolnym, dla juniorów C i D przygotowano trasę o długości odpowiednio 3 i 2 km.


Zobacz także:
Na finiszu kolejna Liga Regionalna Grupy AZOTY w biegach narciarskich Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową Przed nami pierwszy finał Ligi Regionalnej Grupy AZOTY Ligi Regionalne Grupy AZOTY w biegach narciarskich mają za sobą kolejne starty Toczy się rywalizacja w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |