Kontynuacja akcji Bezpiecznie z Profi Credit

Kontynuacja akcji...
W 2017 roku kontynuujemy akcję Bezpiecznie z Profi Credit. Uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 36 odwiedziły Aleksandra Trojan i Ewelina Brzezińska.

- Fajna akcja, zaangażowane dzieciaki - mówi Ewelina Brzezińska o swoich wrażeniach po kolejnej odsłonie projektu „Bezpiecznie z Profi Credit”. Przyjmująca bialskiej drużyny wspólnie z Aleksandrą Trojan odwiedziła najmłodszych w Szkole Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej. Było to już 7 spotkanie w ramach programu realizowanego przez Bialski Klub Sportowy i spółkę PROFI CREDIT Polska S.A., sponsora tytularnego siatkarskiej drużyny.

- Dzieciaki mają niesamowicie otwarte umysły, są dociekliwe. Często zgłaszały się, pojawiły się ciekawe pytania. Mnie szczególnie ujęło to, w którym zostałyśmy zapytane, ile możemy zdziałać na boisku same, wszak siatkówka to sport drużynowy - opowiada. Dzieci wzorem poprzednich edycji mogły też wziąć udział w quizie, wygrywając książki przygotowane przez BKS.

Tradycyjnie nie zabrakło prelekcji dotyczących uczestnictwa w imprezach masowych i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. - To bardzo istotne tematy dla dzieciaków. Dowiedziały się, jak zachowywać się na drodze, dlaczego odblaski są ważne. Policjanci wskazali dzieciom ogólne zasady związane z bezpiecznym uczestnictwem w imprezach masowych, jakimi są np. mecze siatkówki - relacjonuje popularna „Sieka”. - Mam nadzieję, że wręczone przez nas odblaski wpłyną na poprawę bezpieczeństwa najmłodszych. Zaprosiłyśmy też uczestników spotkania na piątkowy mecz z Impelem Wrocław. Liczymy na ich wsparcie - dodaje.

„Bezpiecznie z Profi Credit” to cykl 12 spotkań z uczniami szkół podstawowych, gimnazjów. Projekt rozpoczął się w październiku i trwa do końca marca. Dotychczas wzięło w nim udział już ponad 1400 dzieci. Celem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci na drodze.

- Projekt jest odpowiedzią na wciąż niewystarczającą świadomość zasad bezpiecznego przebywania w obrębie drogi i zbyt słabą promocję poprawy widoczności pieszych na drodze - mówi Jarosław Czulak, dyrektor Działu Marketingu Profi Credit - I chyba nasz pomysł trafił w 10. Frekwencja na dotychczasowych spotkaniach przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymujemy wiele zgłoszeń z kolejnych szkół, które chcą wziąć udział w „Bezpiecznie z Profi Credit”. Robimy wszystko, by było to możliwe już w najbliższej edycji projektu, która wystartuje na jesieni.

Profi Credit Polska aktywnie angażuje się w przedsięwzięcia, które pozwalają rozwiązać najistotniejsze problemy lokalnej społeczności. Mając siedzibę w Bielsku-Białej spółka zdecydowała, by pierwsza edycja projektu „Bezpiecznie z Profi Credit” objęła powiat bielski, cieszyński i żywiecki, ponieważ śląskie jest trzecim województwem, po łódzkim i małopolskim, z największą liczbą wypadków w skali kraju. Rosnąca popularność „Bezpiecznie z Profi Credit” zdecydowała, że organizatorzy analizują możliwości rozszerzenia projektu na cały kraj.


Zobacz także:
Jaroslava Pencova siatkarką BKS Profi Credit Bielsko-Biała! Erica Handley nową rozgrywającą BKS Profi Credit Bielsko-Biała! Unikalna koszulka BKS Profi Credit na aukcji WOŚP! Tore Aleksandersen spotkał się z dziennikarzami Tore Aleksandersen trenerem BKS Profi Credit Bielsko-Biała!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |