Kręcioch i Borko otwierają stawkę Klasy 4F Rajdu Nadwiślańskiego

Rafał Kręcioch i Tomasz Borko liderzy Klasy 4F i zwycięzcy tej klasy w Rajdzie Rzeszowskim otworzą stawkę Fordów Fiesta R2 na trasach Rajdu Nadwiślańskiego.

Czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski składać się będzie łącznie z ponad 150 km, podzielonych na 12 odcinków specjalnych. Oficjalny start rywalizacji w piątek w Kazimierzu Dolnym. Za załogą Kręcioch / Borko ruszą cztery pozostałe załogi Fiest R2.       

Rafał Kręcioch: 

„Otwieramy drugą połowę sezonu w bardzo pozytywnych nastrojach. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że Rajd Rzeszowski był najtrudniejszym w jakim do tej pory startowałem, a wynik dał nam bardzo dużo satysfakcji. Rajd Nadwiślański zapowiada się także bardzo wymagający. Odcinki wydają się łatwiejsze, ale to tylko złudzenie. Będzie dużym wyzwaniem, żeby przy tak szybkich prostych i wolnych zakrętach zachować dobre tempo i czyste konto. Do tego fragmenty w sadach, gdzie na pewno na drodze pojawi się dużo błota - trzeba zachować respekt do tej trasy. Na pewno mam już więcej doświadczenia niż stając na starcie w zeszłym roku i mam nadzieję, że to zaprocentuje. 

Pojedzie nas tylko pięć załóg, ale cała stawka Klasy 4F to bardzo dobrzy kierowcy, którzy tutaj mogą walczyć o zwycięstwo. Walka na pewno będzie zacięta. Oczywiście, my z Tomkiem również mamy za cel, żeby stanąć na najwyższym stopniu podium, ale jak będzie przekonamy się w niedzielę na mecie. Ważne, żeby dla wszystkich był to pozytywny weekend bez problemów i przygód. Liczę na mocny doping kibiców – do zobaczenia.”

Tomasz Borko: 

„Tegoroczny start będzie moją trzecią okazją do pojawienia się na trasie Rajdu Nadwiślańskiego. Dwa poprzednie nie udało się zakończyć metą, ale teraz mam nadzieję, że wspólnie z Rafałem staniemy na mecie w Puławach. Bardzo bym chciał żebyśmy stanęli na podium, a jeśli byłoby to pierwsze miejsce, to wtedy byłby to dla mnie super prezent urodzinowy.  Czeka nas z pewnością wymagający weekend, ale jestem pewny, że Rafał narzuci bardzo dobre tempo. Zapraszam wszystkich okolice Puław i trzymajcie za nas kciuki. 

Stajemy do rywalizacji w Rajdzie Nadwiślańskim wspólnie z naszymi partnerami: Lavaggio producent obuwia, MOTUL, Lokalmedia.pl, Salon Meblowy Team Meble Przedwojów 95, EvoTech oraz exprint.pl - pracownia reklam.”


fot. Łukasz Kufner
fot. Łukasz Kufner

fot. Łukasz Kufner
fot. Łukasz Kufner

fot. Łukasz Kufner
fot. Łukasz KufnerZobacz także:
Jacek Jurecki i Michał Trela wracają do walki w 2WD Rafał Kręcioch i Tomasz Borko z kolejnym zwycięstwem w Klasie 4F Marcin Górny i Zbigniew Cieślar podsumowują Rajd Nadwiślański Marcin Górny i Zbigniew Cieślar w stawce Rajdu Nadwiślańskiego Jacek Jurecki i Marcin Roik po Rajdzie Nadwiślańskim

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |