Finał Wschodzący...

Finał Wschodzący Białystok Superligi już 4 czerwca

W weekend rozegrano rewanżowe spotkania półfinałowe Wschodzący Białystok Superligi. Dekorglass Działdowo podejmował walczący o odwrócenie losów dwumeczu Kolping Frac, a w Grudziądzu Olimpia Unia mierzyła się z Polonią Bytom.
Kto zagra czwartego czerwca...

Kto zagra czwartego czerwca w finale Superligi, w Centrum Sportu w Lesznowoli?

Już 20. i 21. Maja zostaną rozegrane spotkania rewanżowe w półfinałach Wschodzący Białystok Superligi. Zarówno Olimpia-Unia Grudziądz, jak i Dekorglass Działdowo, przystąpią do nich z zaliczką z pierwszych spotkań.

Wschodzący Białystok Superliga: Dekorglass i Olimpia-Unia blisko finału

KS Dekorglass Działdowo i ASTS Olimpia-Unia Grudziądz to zespoły, które odniosły zwycięstwa w pierwszych meczach półfinałowych play-off Wschodzący Białystok Superligi.

Wschodzący Białystok Superliga z finałem w Lesznowoli

Wczoraj zakończył się sezon zasadniczy i wyklarował się skład fazy play-off Wschodzący Białystok Superligi. Uczestników finału poznamy 21 maja. Rozstrzygające spotkanie zostanie rozegrane 4 czerwca, w Centrum Sportu w Gminie Lesznowola.

Wschodzący Białystok Superliga: Dartom Bogoria nie zagra w play-off!

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego przegrała 2:3 z Olimpią-Unią Grudziądz i nie zagra w play-off Wschodzący Białystok Superligi.

Zapowiedź 22. kolejki Wschodzący Białystok Superligi

Już dziś ostatni akcent sezonu zasadniczego Wschodzący Białystok Superligi, czyli mecze ostatniej kolejki. 22. seria spotkań zdecyduje, które drużyny zobaczymy w fazie play-off. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane o 18:00.

Zapowiedź 19. kolejki Wschodzący Białystok Superligi

Po miesięcznej przerwie w rozgrywkach powracają zmagania we Wschodzący Białystok Superlidze. W 19. serii gier odbędą się dwa spotkania mające duże znaczenie dla układu czołówki tabeli.

Podsumowanie 17. i 18. kolejki Wschodzący Białystok Superligi

Po trzech tygodniach przerwy nastąpił bardzo intensywny okres we Wschodzący Białystok Superlidze. W przeciągu pięciu dni rozegrano dwie serie gier. Nie zabrakło zaskakujących rozstrzygnięć i potknięć faworytów.

Wschodzący Białystok Superliga: Dekorglass nowym liderem!

KS Dekorglass Działdowo pokonał GMKS Strzelec Frysztak 3:0 i został nowym liderem Wschodzący Białystok Superligi.

Zapowiedź 17. kolejki Wschodzący Białystok Superligi

Po trzech tygodniach przerwy spowodowanej Drużynowymi Mistrzostwami Świata w tenisie stołowym, które zostały rozegrane w Malezji, powracają zmagania we Wschodzący Białystok Superlidze.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com