Ladies Fight Night "The FeMMAgeddon" już 10 września w Warszawie

Ladies Fight Night...
Pierwsza i jedyna federacja mieszanych sportów walki w Europie tylko dla kobiet zadebiutuje w Warszawie.

W sobotę, 10 września, na EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego odbędzie się trzecia odsłona Ladies Fight Night ”The FeMMAgeddon”. Są jeszcze dostępne bezpłatne wejściówki!

Podczas gali, która po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie, organizatorzy zaplanowali 12 zawodowych pojedynków z udziałem obiecująco zapowiadających się polskich i zagranicznych zawodniczek MMA i K1. 

W klatkoringu zobaczymy takie zawodniczki jak Sylwia Juśkiewicz, Róża Gumienna, czy Weronika Zygmunt. Walka wieczoru odbędzie się w formule muay thai a pojedynek stoczy jedna z najbardziej wyróżniających się zawodniczek w Polsce, Judyta Niepogoda, Mistrzyni Świata Muay Thai WMF. Jej przeciwniczką będzie Ukrainka, Viktoria Korkoshko. Obie Panie znane są fanom MMA m.in. z gal Fight Exlusive Night. Zapowiadają się ponad dwie godziny emocjonalnego rollecoastera  dla każdego kibica sportów walki.

Na gali nie zabraknie gości specjalnych. Swoją obecność potwierdzili już m.in. Władysław Kozakiewicz, Michał „Misiek” Koterski i Bilon Hemp Gru. Fanów czeka też spotkanie z Marcinem Różalskim i  Tomaszem Oświecińskim. Galę poprowadzą Krzysztof „Jankes” Jankowski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Wejście jest bezpłatne.

Od początku naszym założeniem była organizacja gal, na które wstęp jest darmowy. Chcemy wyróżniać się na tle innych federacji sportów walki na świecie. Po pierwsze u nas walczą tylko kobiety. Po drugie nasze wydarzenia są otwarte, tzn. że wstęp na galę jest darmowy a poczęstunek czeka na wszystkich uczestników wydarzenia, nie tylko gości VIP. I jako że w klatkoringu królują Panie, ring girls zamieniliśmy na ring boys – mówi Łukasz Chmal, współwłaściciel federacji Ladies Fight Night.

Zaproszenia można zdobyć rejestrując się na stronie www.lfn.com.pl i klikając link do rezerwacji http://www.rezerwacja.lfn.com.pl/ lub pod adresem email: zaproszenia@rezerwacja.lfn.com.pl. Ilość zaproszeń jest ograniczona. 

Bądź na bieżąco z informacjami o gali:


Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |