LeaseTake Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki, De Giorgi z nowym samochodem!

LeaseTake Partnerem...
Pierwszy Multisalon Wynajmu Samochodów w naszym kraju nawiązał szeroką współpracę z Polską Siatkówką. Działający zaledwie od ponad roku LeaseTake, został Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki na następne trzy lata.

- Bardzo się z tego cieszymy. LeaseTake to w 100 procentach polska firma, która pokazuje, że sukces w start-up’ach można odnosić nie tylko w branży technologicznej - mówi prezes firmy Bartosz Budnicki. Na konferencji prasowej, która odbyła się 22 grudnia na stadionie PGE Narodowy w Warszawie kluczyki do samochodu otrzymał nowy selekcjoner kadry Ferdinando De Giorgi. 

Rozmowy między firmą i Polską Siatkówką prowadzone były od początku tego roku. W czwartek na wspólnej konferencji Polskiego Związku Piłki Siatkowej i operatora stadionu PGE Narodowy ogłoszono podpisanie umowy z Leasetake.

- Zaoferowaliśmy Polskiej Siatkówce nasz sposób na lepszy samochód - wszystkie auta przez nas dostarczone, są nowe i znakomicie wyposażone. Planujemy co 12 miesięcy wymieniać je na nowe zgodnie z naszą ofertą “12 Miesięcy Wygodnych Warunków”. W czwartek przekazaliśmy trenerowi najnowszą Kia Optima, którą dostarczyliśmy już wcześniej - tłumaczy Budnicki. 

- Współpracę z Polską Siatkówką rozpoczynamy my i włoski trener kadry, to taki wspólny, nowy początek. Ten sport współgra z filozofią naszej firmy. My także chcemy się rozwijać i odnosić sukcesy podobnie jak reprezentacja. Jestem pewny, że razem wszystko to nam się uda.

- Gwarantuję, że samochód, do którego kluczyki otrzymał trener De Giorgi dowiezie nie tylko jego, ale całą reprezentację Polski do sukcesu. Jako prezes młodej firmy jestem dumny, że zostaliśmy partnerem motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki. Przekazaliśmy już kilkadziesiąt nowych aut. Jestem przekonany, że ta współpraca dostarczy wszystkim wiele satysfakcji i pozytywnych emocji - dodaje Budnicki.

Start-up LeaseTake rozpoczął działalność w 2015 roku, a już zdążył dużo osiągnąć na rynku automotive. Firma działa niezwykle dynamicznie, a oferta jest elastyczna oraz bezpieczna dla klienta.

- Jesteśmy pierwszą polską marką, która jest pewnego rodzaju Multisalonem Wynajmu Samochodów. Nasze motto to „Sposób na lepszy samochód”. Uważam, że jako jedyni w kraju mamy ofertę składającą się z tak szerokiego wachlarza marek i usług. Proponujemy auta w wynajmie, który jest tańszą alternatywą dla leasingu. Nasza propozycja skierowana jest nie tylko do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz do małych firm, ale przede wszystkim dla użytku prywatnego. Dzięki klientom, którzy zaufali nam przez ten rok naszej działalności, teraz mogliśmy stać się Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki - wyjaśnia prezes LeaseTake.

Firma proponuje unikalny produkt „12 Miesięcy Wygodnych Warunków”, a więc opcję “samochodu na rok”. Klient w ciągu 15 minut wyjeżdża nowym autem, z którego korzysta przez 12 miesięcy. Nie musi martwić się o serwis, opony czy ubezpieczenie. Cena wynajmu, która jest zawarta w umowie nigdy się nie zmienia, bo nie ma żadnych ukrytych kosztów. Firma jest liderem wzrostu w tym sektorze rynku. 

LeaseTake planuje ekspansję na rynki zachodnie. W 2017 roku firma rozpoczyna działalność w Niemczech. Ten nowy, polski start-up to ciekawy przykład, który pokazuje, że w nad Wisłą w krótkim czasie można zbudować strukturę i model biznesowy, który pozwoli odnieść sukces także za granicą.

Spółka właśnie uruchomiła odświeżoną stronę internetową leasetake.pl. Teraz jeszcze łatwiej można dowiedzieć się o ofercie. 
Zobacz także:
Ferdinando De Giorgi nowym trenerem reprezentacji Polski siatkarzy! Eliminacje ME: piąta wygrana i awans Polek! Eliminacje ME: trzysetowa wygrana Polek na inaugurację grupy C! LŚ 2016: kolejna porażka biało-czerwonych Grzegorz Łomacz: Gra u wszystkich faluje

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |