Lechia Gdańsk i klinika Swissmed zadbają o serca kibiców

Lechia Gdańsk i klinika...
Z okazji nadchodzących Walentynek Lechia Gdańsk zachęca wszystkich swoich fanów do zadbania o najważniejszy organ ciała kibica, jakim jest serce.

Aby mogli jak najdłużej i w jak najlepszej kondycji dopingować Biało-Zielonych, proponujemy im skorzystanie z badań, które będą mogli wykonać na Stadionie Energa Gdańsk podczas meczu Lechii z Jagiellonią Białystok w niedzielę 12 lutego.

Choroby układu krążenia, takie jak nadciśnienie tętnicze i zawały serca nadal są główną przyczyną zgonów w Polsce i na świecie. W Polsce co roku umiera z tego powodu blisko 180 tysięcy osób. Do grupy chorób cywilizacyjnych zalicza się także cukrzycę, która dotyka około 5 % społeczeństwa.Szacuje się, że przynajmniej połowa chorych na cukrzycę typu 2 nie jest zdiagnozowana. Aby się przed nimi uchronić należy, oprócz regularnej aktywności fizycznej i zdrowej diety, wykonywać podstawowe badania, do których należą pomiar ciśnienia tętniczego krwi i pomiar poziomu cukru w organizmie.

Wspólnie z kliniką Swissmed w Fun Arenie na Stadionie Energa Gdańsk przygotowaliśmy dla swoich kibiców specjalny punkt, w którym będą mogli zbadać, w jakiej kondycji znajdują się ich serca. Oprócz tego będą mogli otrzymać fachowe porady od pracowników kliniki Swissmed, dotyczące m.in. prowadzenia zdrowego trybu życia.

Punkt Lechii Gdańsk i Swissmed w Fun Arenie czynny będzie od godz. 16.40. Serdecznie zapraszamy!


Zobacz także:
Mateusz Lewandowski od 1 lipca w Lechii Gdańsk Janusz Melaniuk dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk zagra w Lechii Gdańsk Sparing: siedem bramek w Belek, Lechia wygrywa z Terekiem Plan zimowych przygotowań Lechii Gdańsk

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |