Legioniści rozpoczęli drugie zimowe zgrupowanie

Legioniści rozpoczęli...
We wtorek rozpoczęło się drugie zimowe zgrupowanie Legii. Wojskowi będą trenować w Hiszpanii do 4 lutego. Wrócą więc do Polski dokładnie tydzień przed wznowieniem rywalizacji w LOTTO Ekstraklasie.

Kadra na obóz w La Mandze:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Cezary Miszta.

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Michał Pazdan, Maciej Dąbrowski, Artur Jędrzejczyk, Adam Hlousek, Mateusz Hołownia, Tomasz Nawotka, Mateusz Żyro.

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Guilherme, Michał Kopczyński, Miroslav Radović, Thibault Moulin, Michaił Aleksandrow, Vadis Odjidja-Ofoe, Vako Kazaiszwili, Sebastian Szymański, Dominik Nagy, Adrian Małachowski, Bartłomiej Urbański.

Napastnicy: Sandro Kulenović, Kasper Hamalainen, Daniel Chima Chukwu.

Pierwszy trening:

Parę minut przed godziną 18.00 rozpoczął się pierwszy trening na drugim zimowym zgrupowaniu w hiszpańskiej La Mandze. Boisko treningowe jest oddalone o około kilometr od hotelu, dlatego piłkarze udali się na nie autokarem.

Zajęcia miały charakter głównie rozruchowy i były prowadzone przez trenera Sebastiana Krzepotę.  Z cała grupą ćwiczyli narzekający ostatnio na drobne urazy Thibault Moulin i Vadis Odjidja-Ofoe. Zabrakło jedynie Kuby Rzeźniczka, który zmaga się cały czas z kontuzją dłoni. Po 45 minutach trener zakończył trening i legioniści wrócili do hotelu.  

Dziś o godzinie 18.00 pierwszy sparing na zgrupowaniu w La Mandze z koreańską drużyną Ulsan Hyundai FC (transmisja w TVP SPORT).


Zobacz także:
OSHEE nowym sponsorem Legii Warszawa Legia Warszawa - SKK Siedlce 92:82 (relacja) Tomas Necid wypożyczony do Legii Warszawa! I liga: zdecydowana wygrana Legii w Lesznie Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 83:61 (relacja)

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |