Lekkoatletyczne MP U-23: wyniki finałów drugiego dnia

Lekkoatletyczne MP U-23:...
Wyniki finałów drugiego, ostatniego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Polski do lat 23 w Sieradzu.

Wyniki niedzielnych finałów:

KOBIETY:

200 m:

1. Natalia Kaczmarek (KS AZS AWF Wrocław) - 24.20
2. Marlena Gola (KS Podlasie Białystok) - 24.43
3. Natalia Węglarz (AZS-AWF Katowice) - 24.61 (=PB)
4. Katarzyna Flis (AZS Łódź) - 24.64
5. Anna Dobek (AZS-AWFiS Gdańsk) - 24.79
6. Natalia Duchnowska (OKS Skra Warszawa) - 24.82
7. Alicja Wrona (AZS UMCS Lublin) - 24.92
8. Karolina Młodawska (KKL Kielce) - 25.02

800 m:

1. Angelika Sarna (AZS-AWF Warszawa) - 2:06.04
2. Oliwia Malmon (SRS Kondycja Piaseczno) - 2:06.54 (PB)
3. Agata Kołecka (AZS-AWF Warszawa) - 2:09.23 (SB)
4. Natalia Gulczyńska (MKL Szczecin) - 2:10.01
5. Joanna Bekus (OŚ AZS Poznań) - 2:10.47 (SB)
6. Anna Szyjka (AZS-AWF Katowice) - 2:11.35
7. Weronika Lizakowska (KUKS Remus Kościerzyna) - 2:11.57
8. Marta Topp (KS Wejher Wejherowo) - 2:11.60

5000 m:

1. Aleksandra Hołda (AZS-AWF Warszawa) - 17:03.22
2. Sylwia Indeka (LKS Pszczyna) - 17:06.68
3. Julia Pleskaczyńska (AZS UMCS Lublin) - 17:11.01
4. Aneta Konieczek (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 17:15.80 (PB)
5. Malwina Dymek (KS Team Baryła Gorzów) - 17:17.75 (PB)
6. Sandra Szpott (PLKS Gwda Piła) - 17:24.65 (PB)
7. Karolina Iznerowicz (LKS Omega Kleszczów) - 17:31.38
8. Małgorzata Zieleń (KS AZS AWF Wrocław) - 17:43.19

4x100 m:

1. AZS-AWF Katowice - 46.12
2. KS AZS AWF Wrocław - 46.19
3. KS AZS AWF Kraków - 46.89
4. CWZS Zawisza Bydgoszcz - 47.09
5. OŚ AZS Poznań - 48.02
6. MKS Juvenia Białystok - 48.95

4x400 m:

1. AZS-AWFiS Gdańsk - 3:42.89
2. OŚ AZS Poznań - 3:48.35
3. AZS-AWF Warszawa - 3:49.54
4. RLTL ZTE Radom - 3:51.24
5. KS AZS AWF Kraków - 3:51.71
6. CWZS Zawisza Bydgoszcz - 3:51.97

400 m przez płotki:

1. Helena Dalke (OŚ AZS Poznań) - 59.73 (SB)
2. Katarzyna Martyna (WKS Wawel Kraków) - 60.11
3. Aleksandra Jaźwińska (AZS-AWF Katowice) - 60.48 (PB)
4. Zofia Praczukowska (RLTL ZTE Radom) - 61.62 (SB)
5. Alicja Wiernicka (RLTL ZTE Radom) - 61.74
6. Kamila Drabik (RLTL ZTE Radom) - 61.90
7. Anna Szymkowicz (KS AZS AWF Wrocław) - 62.36
8. Urszula Łączna (OŚ AZS Poznań) - 62.53 (PB)

Rzut dyskiem:

1. Karolina Urban (AZS-AWFiS Gdańsk) - 50.85
2. Aleksandra Grubba (AZS-AWFiS Gdańsk) - 50.02
3. Ewa Staruch (AZS-AWF Warszawa) - 44.58 (SB)
4. Izabela Mendyk (UKS Sokół Węgorzewo) - 43.75 (PB)
5. Natalia Huniewicz (AZS-AWFiS Gdańsk) - 42.58
6. Maja Ślepowrońska (MKS Pułtusk) - 42.57
7. Katarzyna Furmanek (KKL Kielce) - 42.26 (SB)
8. Magdalena Miśliwicka (MKL Szczecin) - 39.57

Skok w dal:

1. Magdalena Żebrowska (KS Podlasie Białystok) - 6.13
2. Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań) - 6.05
3. Karolina Młodawska (KKL Kielce) - 6.03 (PB)
4. Angelika Faka (WKS Wawel Kraków) - 5.98
5. Oliwia Dąbrowska (AZS-AWF Gorzów) - 5.95 (PB)
6. Monika Stypułkowska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) - 5.78 (PB)
7. Agnieszka Bednarek (AZS Łódź) - 5.66
8. Agata Stypułkowska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) - 5.63

MĘŻCZYŹNI:

200 m:

1. Adrian Wesela (OŚ AZS Poznań) - 21.52
2. Dariusz Kowaluk (AZS-AWF Warszawa) - 21.57
3. Przemysław Adamski (WKS Flota Gdynia) - 21.78
4. Adrian Brzeziński (MKL Toruń) - 21.85
5. Karol Kwiatkowski (AZS-AWF Katowice) - 21.92
6. Mateusz Rzeźniczak (RKS Łódź) - 21.95
7. Maksymilian Klepacki (UKS 19 Bojary Białystok) - 22.09
8. Marcin Senk (UKS Orkan Środa Wlkp.) - 22.15

800 m:

1. Mateusz Borkowski (RKS Łódź) - 1:50.58
2. Patryk Kozłowski (RLTL ZTE Radom) - 1:50.93
3. Patryk Sieradzki (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 1:51.67
4. Michał Kitliński (AZS UMCS Lublin) - 1:52.87
5. Daniel Gadomski (AZS-AWF Warszawa) - 1:52.89
6. Patryk Marmon (KS AZS AWF Kraków) - 1:53.32
7. Jędrzej Hasiura (RKS Łódź) - 1:53.70
8. Grzegorz Kunc (KS AZS AWF Kraków) - 1:53.77

5000 m:

1. Dariusz Boratyński (KS AZS AWF Wrocław) - 14:28.91
2. Mateusz Kaczor (RLTL ZTE Radom) - 14:30.28
3. Nikodem Dworczak (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 14:40.97 (PB)
4. Patryk Błaszczyk (LKS Jantar Ustka) - 14:49.25 (PB)
5. Mateusz Kondej (GKS Wilga Garwolin) - 14:56.08 (PB)
6. Wojciech Sowik (AZS Łódź) - 15:00.31 (PB)
7. Adam Włodarczyk (AZS Łódź) - 15:07.73
8. Mateusz Dębski (RLTL ZTE Radom) - 15:09.01

4x100 m:

1. OŚ AZS Poznań - 41.02
2. KS AZS AWF Kraków - 41.48
3. UKS Orkan Środa Wlkp. - 41.94
4. CWZS Zawisza Bydgoszcz - 42.43
5. KU AZS PWSZ Tarnów - 42.45
6. WKS Flota Gdynia - 42.65

4x400 m:

1. KS AZS AWF Kraków - 3:14.89
2. RKS Łódź - 3:15.92
3. AZS-AWF Warszawa - 3:16.29
4. OŚ AZS Poznań - 3:17.21
5. AZS UMCS Lublin - 3:19.85
6. CWZS Zawisza Bydgoszcz - 3:20.46

400 m przez płotki:

1. Jakub Mordyl (KS AZS AWF Kraków) - 51.46
2. Nikodem Wylęga (LKS Orkan Ostrzeszów) - 52.12 (PB)
3. Kacper Ambroży (KS AZS AWF Wrocław) - 52.57 (PB)
4. Wiktor Woś (KKL Kielce) - 52.58 (PB)
5. Patryk Pawłowski (MULKS MOS Sieradz) - 53.12 (PB)
6. Michał Galikowski (SKLA Sopot) - 53.25
7. Mariusz Jurczyk (KS AZS AWF Kraków) - 53.32
8. Kamil Mroczek (AZS Łódź) - 53.70 (PB)

Rzut dyskiem:

1. Bartłomiej Stój (AZS KU Politechniki Opolskiej) - 62.04 (SB)
2. Oskar Stachnik (KS AZS AWF Wrocław) - 54.77
3. Konrad Bukowiecki (KS AZS UWM Olsztyn) - 53.53
4. Mateusz Gibaszek (WKS Śląsk Wrocław) - 52.21
5. Szymon Marchlewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 52.19 (PB)
6. Adam Łabęcki (UKS Cyprianka) - 46.62
7. Marek Opczyński (KS AZS UWM Olsztyn) - 45.02
8. Wojciech Makurat (LKS Ziemi Puckiej) - 43.72

Rzut młotem:

1. Marcin Wrotyński (OŚ AZS Poznań) - 62.17 (PB)
2. Kamil Swancar (OŚ AZS Poznań) - 60.75 (PB)
3. Adrian Muszyński (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 59.96 (SB)
4. Marcin Kuźniarek (MKS Zduńska Wola) - 58.63 (PB)
5. Dawid Kopała (MKS Bolesłavia Bolesławiec) - 55.64 (PB)
6. Łukasz Czajkowski (LUKS Atletic Białystok) - 54.08 (SB)
7. Radosław Sikora (BKS Bydgoszcz) - 51.30
8. Adam Ptak (WKS Śląsk Wrocław) - 50.34

Skok o tyczce:

1. Patryk Baran (niestowarzyszony) - 4.80 (PB)
2. Maciej Włódarski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 4.70 (SB)
3. Hubert Swatowski (KS AZS AWF Wrocław) - 4.60
4. Stanisław Szewczyk (KS Warszawianka Warszawa) - 4.50
5. Maksymilian Mużdżyński (UKS 55 Łódź) - 4.50
6. Borys Dżaman (OSOT Szczecin) - 4.40
7. Rafał Horbowicz (KS Warszawianka Warszawa) - 4.20
8. Przemysław Kaźmierczak (KS AZS AWF Wrocław) - 4.20

Skok w dal:

1. Mateusz Różański (KU AZS PWSZ Tarnów) - 7.65
2. Bartosz Chojnowski (KS Podlasie Białystok) - 7.47 (PB)
3. Mateusz Jopek (KS AZS AWF Wrocław) - 7.44
4. Norbert Kański (AZS-AWFiS Gdańsk) - 7.19 (PB)
5. Damian Tarczoń (KU AZS PWSZ Tarnów) - 7.06 (SB)
6. Rafał Sulwirski (AZS-AWF Warszawa) - 6.98 (SB)
7. Piotr Mańczuk (AZS-AWFiS Gdańsk) - 6.84
8. Patryk Ręgocki (UKS Cyprianka) - 6.70

Skok wzwyż:

1. Maciej Grynienko (UKS Orlica Domaniów) - 2.20
2. Wiktor Machiński (LUKS Orkan Września) - 2.01 (SB)
3. Piotr Oleszczyszyn (WKS Śląsk Wrocław) - 2.01 (PB)
4. Grzegorz Kutrzepa (AZS UMCS Lublin) - 1.98
5. Jakub Moskal (KS Podlasie Białysok) - 1.98
6. Ariel Kalwasiński (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 1.85 (PB)
7. Wojciech Kawaler (KS AZS AWF Wrocław) - 1.85




Zobacz także:
Lekkoatletyczne MP U-23: wyniki finałów pierwszego dnia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |