Lekkoatletyczne MP U-23: wyniki finałów pierwszego dnia

Lekkoatletyczne MP U-23:...
Wyniki finałów pierwszego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Polski do lat 23 rozgrywanych w Sieradzu.

Wyniki sobotnich finałów:

KOBIETY:

100 m:

1. Ewa Swoboda (AZS-AWF Katowice) - 11.49
2. Klaudia Siciarz (KS AZS AWF Kraków) - 11.89
3. Marlena Gola (KS Podlasie Białystok) - 11.92
4. Natalia Duchnowska (OKS Skra Warszawa) - 12.17 (PB)
5. Natasza Weiland (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 12.19
6. Olga Pietrzak (AZS-AWFiS Gdańsk) - 12.25
7. Jagoda Mierzyńska (KS AZS AWF Wrocław) - 12.26
8. Wiktoria Grzyb (MKL Szczecin) - 12.30

400 m:

1. Natalia Kaczmarek (KS AZS AWF Wrocław) - 52.72
2. Nikoletta Misterka (AZS-AWF Katowice) - 53.83 (PB)
3. Mariola Karaś (KS AZS AWF Kraków) - 54.05
4. Anna Dobek (AZS-AWFiS Gdańsk) - 54.25 (PB)
5. Natalia Węglarz (AZS-AWF Katowice) - 54.37 (PB)
6. Katarzyna Martyna (WKS Wawel Kraków) - 54.61 (PB)

1500 m:

1. Weronika Lizakowska (KUKS Remus Kościerzyna) - 4:20.99 (PB)
2. Sylwia Indeka (LKS Pszczyna) - 4:21.02 (SB)
3. Aleksandra Hołda (AZS-AWF Warszawa) - 4:22.28 (PB)
4. Paulina Górak (KS AZS AWF Kraków) - 4:23.78 (PB)
5. Sandra Szpott (PLKS Gwda Piła) - 4:25.78 (PB)
6. Anna Szyjka (AZS-AWF Katowice) - 4:27.01 (PB)
7. Patrycja Suchowiecka (TL Pogoń Ruda Śląska) - 4:27.07 (PB)
8. Agnieszka Kuśmierek (LKS Omega Kleszczów) - 4:38.84 (PB)

3000 m z przeszkodami:

1. Aneta Konieczek (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 10:24.51
2. Patrycja Kapała (AZS-AWF Katowice) - 10:31.79
3. Katarzyna Kargol (CWKS Resovia Rzeszów) - 10:37.56 (PB)
4. Daria Maik (LUKS Start Nakło) - 10:49.25
5. Alicja Mińczuk (MKL Szczecin) - 10:50.42 (PB)
6. Małgorzata Zieleń (KS AZS AWF Wrocław) - 10:53.71
7. Agnieszka Gieruń (KS AZS AWF Wrocław) - 11:30.20 (PB)
8. Karolina Rodak (MKS Polonia Warszawa) - 11:52.47 (PB)

100 m przez płotki:

1. Klaudia Siciarz (KS AZS AWF Kraków) - 13.12 (PB)
2. Katarzyna Flis (AZS Łódź) - 13.78
3. Anna Golczewska (UKS Sprint 2020 Warszawa) - 13.94 (PB)
4. Paulina Ligarska (SKLA Sopot) - 14.18
5. Anna Szymkowicz (KS AZS AWF Wrocław) - 14.23 (SB)
6. Patrycja Skórzewska (KS AZS AWF Wrocław) - 14.50 (PB)
7. Karolina Wrzesińska (KS AZS AWF Wrocław) - 14.55
8. Monika Stypułkowska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) - 14.57

Pchnięcie kulą:

1. Klaudia Kardasz (KS Podlasie Białystok) - 17.46
2. Anna Niedbała (WKS Wawel Kraków) - 16.13 (SB)
3. Maja Ślepowrońska (MKS Pułtusk) - 15.24 (SB)
4. Karolina Urban (AZS-AWFiS Gdańsk) - 14.07
5. Ewa Mirek (KS AZS AWF Kraków) - 13.67 (PB)
6. Ewa Staruch (AZS-AWF Warszawa) - 13.34 (PB)
7. Wiktoria Zezula (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 12.49
8. Natalia Cisicka (MKS-MOS Płomień Sosnowiec) - 12.40

Rzut młotem:

1. Katarzyna Furmanek (KKL Kielce) - 66.06
2. Aleksandra Śmiech (KS Agros Zamość) - 64.73 (PB)
3. Kinga Łepkowska (AZS-AWF Warszawa) - 61.94 (SB)
4. Marika Kaczmarek (MUKS Kadet Rawicz) - 60.13
5. Sara Rosiak (AZS-AWF Warszawa) - 57.19
6. Magdalena Zycer (LLKS Pomorze Stargard) - 52.93 (SB)
7. Pamela Jakubowska (LUKS Orkan Września) - 51.81
8. Emilia Sołoducha (KS Agros Zamość) - 49.86

Rzut oszczepem:

1. Klaudia Maruszewska (LKS Jantar Ustka) - 53.61
2. Maria Andrejczyk (LUKS Hańcza Suwałki) - 53.39 (SB)
3. Aleksandra Ostrowska (AZS-AWFiS Gdańsk) - 50.68
4. Julia Szałas (AZS-AWF Gorzów) - 49.20 (PB)
5. Dominika Dabulis (AZS-AWFiS Gdańsk) - 46.53
6. Magdalena Adamaszek (AZS-AWF Katowice) - 45.69
7. Julia Chuda (KS AZS AWF Wrocław) - 44.43
8. Natalia Kalicka (MKL Szczecin) - 38.07

Skok o tyczce:

1. Wiktoria Wojewódzka (OSOT Szczecin) - 4.10 (=PB)
2. Agnieszka Kaszuba (KL Gdynia) - 3.80 (SB)
3. Emilia Kusy (SKLA Sopot) - 3.80
4. Agnieszka Maciak (OKS Skra Warszawa) - 3.60
5. Agata Puchałka (UKS Olimp Mazańcowice) - 3.50

Skok wzwyż:

1. Paulina Borys (SKLA Sopot) - 1.86 (PB)
2. Aleksandra Nowakowska (RKS Łódź) - 1.82 (=SB)
3. Paulina Ligarska (SKLA Sopot) - 1.76
4. Julia Dutkiewicz (KS Stal LA Ostrów Wlkp.) - 1.74 (SB)
5. Joanna Stanisławska (UKS Orkan Środa Wlkp.) - 1.68 (SB)
6. Katarzyna Mirek (KS AZS AWF Kraków) - 1.65
7. Joanna Bernatowicz (KS Podlasie Białystok) - 1.65 (SB)
8. Anna Bernatowicz (KS Podlasie Białystok) - 1.65

Trójskok:

1. Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań) - 13.29
2. Agnieszka Bednarek (AZS Łódź) - 13.28 (PB)
3. Katarzyna Godlewska (SKLA Sopot) - 12.52
4. Paulina Szablewska (RKS Łódź) - 12.43 (PB)
5. Karolina Młodawska (KKL Kielce) - 12.37 (PB)
6. Aleksandra Glapińska (MULKS Żeromski Sieradz) - 12.32 (SB)
7. Małgorzata Kiełbasa (AZS Łódź) - 12.31
8. Kornelia Suchecka (UKS Siódemka Ostrołęka) - 11.46

MĘŻCZYŹNI:

100 m:

1. Karol Kwiatkowski (AZS-AWF Katowice) - 10.62
2. Adrian Brzeziński (MKL Toruń) - 10.69
3. Eryk Hampel (OŚ AZS Poznań) - 10.72 (SB)
4. Przemysław Adamski (WKS Flota Gdynia) - 10.78
5. Mateusz Siuda (OŚ AZS Poznań) - 10.79
6. Przemysław Kozłowski (TL Pogoń Ruda Śląska) - 10.85
7. Jakub Gałandziej (OŚ AZS Poznań) - 10.91
8. Michał Czyż (RLMKS Orlęta Radom) - 10.93

400 m:

1. Dariusz Kowaluk (AZS-AWF Warszawa) - 47.13
2. Mateusz Rzeźniczak (RKS Łódź) - 47.18
3. Maksymilian Klepacki (UKS 19 Bojary Białystok) - 47.42
4. Tymoteusz Zimny (WKS Śląsk Wrocław) - 47.49
5. Jakub Mordyl (KS AZS AWF Kraków) - 48.12
6. Cezary Mirosław (AZS UMCS Lublin) - 48.29

1500 m:

1. Mateusz Borkowski (RKS Łódź) - 3:55.47
2. Patryk Kozłowski (RLTL ZTE Radom) - 3:56.01
3. Adam Włodarczyk (AZS Łódź) - 3:56.89
4. Andrzej Kowalczyk (WKS Wawel Kraków) - 3:57.61
5. Patryk Marmon (KS AZS AWF Kraków) - 3:57.93
6. Mateusz Kondej (GKS Wilga Garwolin) - 3:58.87
7. Grzegorz Pietrusiewicz (MLUKS Rawa-Rawa Mazowiecka) - 3:59.46
8. Grzegorz Kunc (KS AZS AWF Kraków) - 3:59.84

3000 m z przeszkodami:

1. Nikodem Dworczak (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 9:01.13 (PB)
2. Patryk Błaszczyk (LKS Jantar Ustka) - 9:02.48 (PB)
3. Mateusz Kaczor (RLTL ZTE Radom) - 9:05.98 (PB)
4. Rafał Mrowiński (KS AZS AWF Wrocław) - 9:18.70 (PB)
5. Mateusz Kaczmarek (WKS Flota Gdynia) - 9:28.06
6. Krystian Zdrojewski (MKS Jedynka Jarocin) - 9:33.82 (PB)
7. Michał Karbowski (UKS MOSiR Działdowo) - 9:41.63 (PB)
8. Michał Meger (ZLKL Zielona Góra) - 9:46.07 (PB)

110 m przez płotki:

1. Dawid Żebrowski (RLTL ZTE Radom) - 14.12
2. Wiktor Santkiewicz (STS Pomerania Szczecinek) - 14.26
3. Ariel Kalwasiński (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 14.39
4. Rafał Horbowicz (KS Warszawianka Warszawa) - 14.76
5. Marcin Mencfel (KS AZS AWF Kraków) - 14.76
6. Artur Dakowicz (KS Podlasie Białystok) - 15.21
7. Paweł Suproń (KS Podlasie Białystok) - 15.22
8. Wiktor Machiński (LUKS Orkan Września) - 15.63

Pchnięcie kulą:

1. Konrad Bukowiecki (KS AZS UWM Olsztyn) - 21.01
2. Marcin Wrotyński (OŚ AZS Poznań) - 17.34
3. Michał Walenda (WLKS Nowe Iganie) - 16.74 (PB)
4. Patryk Zygmunt (ULKS Uczniak Szprotawa) - 15.16 (PB)
5. Kordian Borowicki (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA) - 15.08 (PB)
6. Mariusz Duś (KS AZS AWF Wrocław) - 14.91 (SB)
7. Bartłomiej Kawka (KS Agros Zamość) - 14.26 (PB)
8. Adam Ptak (WKS Śląsk Wrocław) - 14.02

Rzut oszczepem:

1. Rafał Gierek (AZS-AWF Warszawa) - 75.03 (PB)
2. Mateusz Gunera (MKS Olimp Łobez) - 65.06 (SB)
3. Kamil Marach (MKL Toruń) - 63.54
4. Piotr Oleszczyszyn (WKS Śląsk Wrocław) - 62.32
5. Kamil Koligot (LKS Maraton Turek) - 60.09
6. Mateusz Juchner (KS Żeglina Sieradz) - 59.08 (PB)
7. Hubert Pieszke (UKS Orkan Środa Wlkp.) - 58.09
8. Sebastian Jach (ZLKL Zielona Góra) - 57.08

Trójskok:

1. Bartosz Świerczyna (MKS-MOS Płomień Sosnowiec) - 15.02 (PB)
2. Piotr Mańczuk (AZS-AWFiS Gdańsk) - 14.95
3. Filip Sacha (KS AZS AWF Kraków) - 14.92
4. Rafał Sulwirski (AZS-AWF Warszawa) - 14.81
5. Piotr Formaniewicz (AZS-AWFiS Gdańsk) - 14.52
6. Patryk Ręgocki (UKS Cyprianka) - 14.52 (SB)
7. Kamil Popowski (KS Podlasie Białystok) - 14.09
8. Wiktor Walęcki (MKS Aleksandrów Łódzki) - 13.88 (SB)




Zobacz także:
Lekkoatletyczne MP U-23: wyniki finałów drugiego dnia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |