Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Juniorów w Suwałkach (medalistki i medaliści)

Lekkoatletyczne Mistrzostwa...
Przedstawiamy medalistki i medalistów lekkoatletycznych mistrzostw Polski Juniorów, które zakończyły się w niedzielę w Suwałkach.

Wyniki kobiet:

100 m:

1. Olga Pietrzak (KS Zawkrze Mława) - 11.78
2. Marcelina Winkowska (MKS Juvenia Puszczykowo) - 12.05
3. Daria Kurz (KMKL Sztorm Kołobrzeg) - 12.08

100 m przez płotki:

1. Anna Golczewska (UKS Sprint 2020 Warszawa) - 14.44
2. Marta Nawrocka (AZS Łódź) - 14.50
3. Marcelina Winkowska (MKS Juvenia Puszczykowo) - 14.53

200 m:

1. Olga Pietrzak (KS Zawkrze Mława) - 24.21
2. Natalia Kaczmarek (ALKS PWSZ Gorzów Wlkp.) - 24.53
3. Marlena Gola (KS Podlasie Białystok) - 24.74

400 m:

1. Natalia Kaczmarek (ALKS PWSZ Gorzów Wlkp.) - 54.50
2. Natalia Węglarz (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 55.02
3. Katarzyna Martyna (WKS Wawel Kraków) - 55.04

400 m przez płotki:

1. Helena Dalke (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 60.14
2. Anna Szymkowicz (MULKS Juvenia Głuchołazy) - 60.40
3. Kamila Drabik (RLTL ZTE Radom) - 61.70

800 m:

1. Oliwia Pakuła (KKS Victoria Stalowa Wola) - 2:11.19
2. Oliwia Olszok (MKS-MOSM Bytom) - 2:12.22
3. Angelika Sarna (KKS Victoria Stalowa Wola) - 2:12.48

1500 m:

1. Weronika Lizakowska (KUKS Remus Kościerzyna) - 4:23.73
2. Aneta Konieczek (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 4:26.93
3. Barbara Skrzypko (KS Podlasie Białystok) - 4:30.96

2000 m z przeszkodami:

1. Aneta Konieczek (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 6:35.65
2. Daria Maik (LUKS Start Nakło) - 6:56.08
3. Patrycja Kapała (MKS-MOS Płomień Sosnowiec) - 6:57.63

3000 m:

1. Agnieszka Filipowska (LKB Rudnik) - 9:57.30
2. Anna Wiktorczyk (WMLKS Pomorze Stargard) - 10:10.14
3. Anna Szyjka (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 10:07.22

5000 m:

1. Anna Wiktorczyk (WMLKS Pomorze Stargard) - 17:48.67
2. Magdalena Dias (WKS Flota Gdynia) - 17:56.24
3. Dominika Grzelak (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice) - 17:58.28

chód na 10 km:

1. Olga Niedziałek (WLKS Nowe Iganie) - 49:20.12
2. Zofia Kreja (KMKL Sztorm Kołobrzeg) - 49:27.97
3. Małgorzata Cetnarska (KKS Victoria Stalowa Wola) - 51:53.21

pchnięcie kulą:

1. Anna Niedbała (WKS Wawel Kraków) - 15.75
2. Maja Ślepowrońska (MKS Pułtusk) - 15.69
3. Karolina Urban (SKLA Sopot) - 14.91

rzut dyskiem:

1. Karolina Urban (SKLA Sopot) - 46.10
2. Maja Ślepowrońska (MKS Pułtusk) - 43.77
3. Ewa Staruch (AZS-AWF Warszawa) - 43.65

rzut młotem:

1. Kinga Łepkowska (LLKS Pomorze Stargard) - 59.35
2. Sara Rosiak (UKS Błyskawica Domaniewice) - 56.69
3. Magdalena Zycer (LLKS Pomorze Stargard) - 56.19

rzut oszczepem:

1. Klaudia Maruszewska (LKS Jantar Ustka) - 52.02
2. Dominika Orlińska (MLKS Echo Twardogóra) - 47.09
3. Julia Chuda (MKS Juvenia Puszczykowo) - 44.01

skok o tyczce:

1. Agnieszka Kaszuba (KL Gdynia) - 4.10
2. Wiktoria Wojewódzka (OSOT Szczecin) - 3.70
3. Agata Puchałka (UKS Olimp Mazańcowice) - 3.60

skok w dal:

1. Weronika Grzelak (LKS Górnik Wałbrzych) - 6.07
2. Oliwia Dąbrowska (AZS-AWF Gorzów) - 6.04
3. Gaja Wota (niestowarzyszona) - 5.80

skok wzwyż:

1. Aleksandra Nowakowska (RKS Łódź) - 1.77
2. Julia Dutkiewicz (KS Stal Ostrów Wlkp.) - 1.75
3. Magda Niewiedział (MKS Żywiec) - 1.73

trójskok:

1. Małgorzata Kiełbasa (AZS Łódź) - 12.58
2. Aleksandra Glapińska (MULKS Żeromski Sieradz) - 12.56
3. Marcelina Forduńska (MKS Sambor Tczew) - 12.39

4x100 m:

1. MKS MOS Wrocław - 47.74
2. WLKS Wrocław - 49.42
3. MKS Juvenia Białystok - 51.14

4x400 m:

1. MKS MOS Wrocław - 3:53.17
2. KKS Victoria Stalowa Wola - 3:54.03
3. MKS-SMS Victoria Racibórz - 3:55.33

Wyniki mężczyzn:

100 m:

1. Eryk Hampel (LUKS Orkan Września) - 10.60
2. Jakub Gałandziej (MLKS Agros Żary) - 10.91
3. Adam Balcerek (SL Olimpia Poznań) - 10.94

110 m przez płotki:

1. Dawid Żebrowski (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 13.58
2. Bartosz Siudek (MKS MOS Wrocław) - 13.66
3. Marek Wolski (AZS-AWFiS Gdańsk) - 13.84

200 m:

1. Adrian Wesela (UKS Orkan Środa Wlkp.) - 21.71
2. Adrian Wojciechowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 21.73
3. Kacper Wieczorek (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 21.86

400 m:

1. Tymoteusz Zimny (MKS Baszta Szamotuły) - 47.14
2. Dawid Kapała (ZLKL Zielona Góra) - 47.34
3. Mateusz Rzeźniczak (RKS Łódź) - 47.40

400 m przez płotki:

1. Kamil Aniszewski (LKS Jantar Ustka) - 52.58
2. Michał Galikowski (SKLA Sopot) - 52.93
3. Ernest Hampel (LUKS Orkan Września) - 53.32

800 m:

1. Mateusz Borkowski (LKB Rudnik) - 1:50.72
2. Patryk Sieradzki (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 1:51.33
3. Marcin Kuliga (KKB MOSiR Krosno) - 1:51.76

1500 m:

1. Patryk Kozłowski (RLTL ZTE Radom) - 3:59.88
2. Marcin Kuliga (KKB MOSiR Krosno) - 4:02.39
3. Dawid Fil (CWKS Resovia Rzeszów - 4:03.08

3000 m:

1. Mateusz Dębski (RLTL ZTE Radom) - 8:28.00
2. Patryk Marmon (UKS Budowlani Nowy Sącz) - 8:28.47
3. Andrzej Kowalczyk (ULKS Fajfer 2001 Łapanów) - 8:29.58

3000 m z przeszkodami:

1. Nikodem Dworczak (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 9:33.88
2. Maciej Żołnowski (WMLKS Nadodrze Powodowo) - 9:36.72
3. Wojciech Karaban (MKS Bolesłavia Bolesławiec) - 9:41.03

5000 m:

1. Mateusz Kaczor (RLTL ZTE Radom) - 15:07.48
2. Radosław Jankowski (MLKS Baszta Bytów) - 15:12.05
3. Dariusz Boratyński (SS MKS Parasol Wrocław) - 15:14.32

chód na 10 km:

1. Adrian Klonowski (LKS Vectra Włocławek) - 44:27.81
2. Arkadiusz Drozdowicz (PLKS Gwda Piła) - 46:07.23
3. Kacper Kosecki (KL Lechia Gdańsk) - 46:34.70

pchnięcie kulą:

1. Konrad Bukowiecki (PKS Gwardia Szczytno) - 22.29
2. Szymon Mazur (MKS-MOS Płomień Sosnowiec) - 19.71
3. Tomasz Zelma (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 17.61

rzut dyskiem:

1. Oskar Stachnik (ULKS Uczniak Szprotawa) - 57.67
2. Konrad Bukowiecki (PKS Gwardia Szczytno) - 55.64
3. Szymon Mazur (MKS-MOS Płomień Sosnowiec) - 55.53

rzut młotem:

1. Adrian Muszyński (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 68.13
2. Mikołaj Górski (OKS Skra Warszawa) - 64.99
3. Radosław Sikora (BKS Bydgoszcz) - 64.38

rzut oszczepem:

1. Cyprian Mrzygłód (AZS-AWFiS Gdańsk) - 72.18
2. Mateusz Zabłocki (AZS-AWFiS Gdańsk) - 70.79
3. Mateusz Gunera (MKS Olimp Łobez) - 61.59

skok o tyczce:

1. Maciej Włódarski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) - 4.50
2. Patryk Baran (MKS Sambor Tczew) - 4.50
3. Maksymilian Mużdżyński (UKS 55 Łódź) - 4.50

skok w dal:

1. Jakub Andrzejczak (MKS Aleksandrów Łódzki) - 7.86
2. Bartosz Wójcik (WLKS Nowe Iganie) - 7.43
3. Kacper Fabiszewski (BKS Bydgoszcz) - 7.39

skok wzwyż:

1. Maciej Grynienko (UKS Orlica Domaniów) - 2.12
2. Norbert Kobielski (MKS Inowrocław) - 2.12
3. Jakub Moskal (KS Podlasie Białystok) - 2.06

trójskok:

1. Jakub Andrzejczak (MKS Aleksandrów Łódzki) - 15.37
2. Bartosz Wójcik (WLKS Nowe Iganie) - 15.07
3. Bartosz Świerczyna (MKS-MOS Płomień Sosnowiec) - 14.76

4x100 m:

1. KS Podlasie Białystok - 42.41
2. CWZS Zawisza Bydgoszcz - 42.52
3. LUKS Orkan Września - 42.71

4x400 m:

1. CWZS Zawisza Bydgoszcz - 3:20.01
2. AZS UMCS Lublin - 3:21.24
3. MKS-SMS Victoria Racibórz - 3:21.73



Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |