Liga Mistrzyń: Tauron...

Liga Mistrzyń: Tauron wygrywa z Saint Raphael!

Siatkarki Tauronu MKS Dąbrowy Górniczej wygrały w trzech setach z Saint Raphael Var VB w meczu 5. kolejki grupy C Ligi Mistrzyń.
Liga Mistrzyń: trzecie...

Liga Mistrzyń: trzecie zwycięstwo Chemika!

Chemik Police pokonał Telekom Baku 3:1. To trzecie zwycięstwo policzanek w Lidze Mistrzyń, w tym drugie za trzy punkty.

Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa z Imoco Volley po tie-breaku!

Chemik Police wygrał po tie-breaku z Imoco Volley Conegliano w meczu 4. kolejki grupy A Ligi Mistrzyń.

Liga Mistrzyń: druga porażka Tauronu z Fenerbahce

Siatkarki Tauronu MKS Dąbrowy Górniczej przegrały w trzech setach z Fenerbahce Stambuł w meczu 4. kolejki grupy C Ligi Mistrzyń.

Aleksandra Jagieło: Hala jest typowo włoska

Aleksandra Jagieło przed meczem z Imoco Volley Conegliano.

Liga Mistrzyń: Imoco Volley Conegliano - Chemik Police (zapowiedź)

W czwartej kolejce Ligi Mistrzyń Imoco Volley Conegliano podejmie Chemik Police. Początek spotkania w środę (8.02.) o godzinie 20:30.

Liga Mistrzyń: Tauron urwał seta Fenerbahce

Siatkarki Tauronu MKS Dąbrowy Górniczej przegrały z Fenerbahce Stambuł 1:3 w meczu 3. kolejki grupy C Ligi Mistrzyń.

Liga Mistrzyń: Chemik przegrywa z Imoco Volley po tie-breaku

Chemik Police przegrał po tie-breaku z Imoco Volley Conegliano w meczu 3. kolejki grupy A Ligi Mistrzyń.

Liga Mistrzyń: pierwsze zwycięstwo Tauronu w grupie C!

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza pokonała Saint Raphael Var VB 3:1 w meczu 2. kolejki grupy C Ligi Mistrzyń.

Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa w Baku!

Chemik Police pokonał Telekom Baku 3:0 w drugiej kolejce Ligi Mistrzyń. Policzanki wracają do Polski z kompletem punktów.