Final Six LŚ 2016: triumf...

Final Six LŚ 2016: triumf Serbów w Krakowie!

Serbowie pokonali Brazylijczyków 3:0 w finale turnieju Final Six Ligi Światowej w Krakowie. W meczu o trzecie miejsce Francuzi wygrali w trzech setach z Włochami.
Final Six LŚ 2016: Serbia...

Final Six LŚ 2016: Serbia i Brazylia w finale

Reprezentacje Serbii i Brazylii awansowały do finału turnieju Final Six Ligi Światowej rozgrywanego w Krakowie.

Final Six LŚ 2016: Francja pokonuje Serbię, koniec gry dla Polaków!

Francja wygrała po tie-breaku z Serbią w meczu Final Six Ligi Światowej rozgrywanym w Krakowie. Tym samym Polska zajęła trzecie miejsce w grupie J i kończy udział w turnieju!

Final Six LŚ 2016: porażka biało-czerwonych z Serbią

Reprezentacja Polski przegrała z Serbią 1:3 w swoim drugim meczu Final Six Ligi Światowej rozgrywanym w Krakowie.

Final Six LŚ 2016: Włosi lepsi od Amerykanów

Włosi pokonali Amerykanów 3:1 w meczu Final Six Ligi Światowej rozgrywanym w Krakowie.

Final Six LŚ 2016: Polacy wygrywają z Francją po tie-breaku!

Reprezentacja Polski wygrała po tie-breaku z Francją w meczu Final Six Ligi Światowej rozgrywanym w Krakowie.

Final Six LŚ 2016: trzysetowa wygrana Brazylijczyków

Brazylia wygrała w trzech setach z Włochami w pierwszym meczu Final Six Ligi Światowej rozgrywanym w Krakowie.

Final Six LŚ: 15-stka reprezentacji Włoch

Na zgrupowaniu w Rzymie przebywa obecnie 15-stu zawodników, którzy już w poniedziałek udadzą się do Polski na turniej finałowy Ligi Światowej.

Final Six LŚ: znamy skład biało-czerwonych

Wiemy już, jacy zawodnicy w przyszłym tygodniu rozpoczną rywalizację o złoto w tegorocznym turnieju finałowym Ligi Światowej.

Earvin NGapeth: Chcemy wygrać Ligę Światową

W ostatnim turnieju fazy grupowej w Nancy Francuzi odnieśli dwa zwycięstwa i musieli pogodzić się jedną porażką. Wszyscy podkreślają jednak, że na turniej Final Six jadą po zwycięstwo.