Ligi Regionalne Grupy AZOTY w biegach narciarskich nie zwalniają tempa

Ligi Regionalne Grupy AZOTY...
Ligi Regionalne Grupy AZOTY nie zwalniają tempa. W tym tygodniu najmłodsi biegacze narciarscy będą walczyć o punkty w Ptaszkowej, Jedliczach, Opawie, Siedlcach i na Kubalonce.

Zima dopisuje, ż czego skwapliwie korzystają organizatorzy Lig Regionalnych Grupy AZOTY. Po raz kolejny młodzi biegacze pojawią się na starcie w pięciu regionach Polski.  Kolejne zawody Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej Grupy AZOTY odbędą się w środę 18 stycznia na doskonale znanej kibicom narciarstwa biegowego trasie na przełęczy Kubalonka leżącej na granicy Wisły i Istebnej.  Tym razem najmłodsi pobiegną na 2 km łyżwą, starsze roczniki będą rywalizować na 2,5 oraz 3 km. Mazowiecko-Północna Liga Regionalna przenosi się z Białegostoku do Siedlec. Na Mazowszu 18 stycznia juniorzy E będą rywalizować łyżwą na dystansie 1 km, dla juniorów C i D przygotowano trasę o długości odpowiednio 2 i 3 km. Po raz pierwszy w historii Lig Regionalnych biegowa młodzież Karkonoskiej Ligi Regionalnej Grupy AZOTY spotka się w Opawie. Tam rywalizacja toczyć się będzie łyżwą na dystansie od 3 do 1 km. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych trasę z przeszkodami – to nowość w programach Lig Regionalnych. Małopolska Liga Regionalna SZS o Puchar ON Kotelnica Białczańska - Liga Regionalna Grupy AZOTY tym razem spotka się na malowniczych trasach w Ptaszkowej. Dystanse w zależności od grupy wiekowej od 3 do 1,6 km.  Podkarpacko-Lubelska Liga Regionalna Grupy AZOTY podobnie jak Liga Karkonoska odbędzie się w nowym ośrodku narciarstwa biegowego. 19 stycznia w Jedliczach juniorzy E  pobiegną na 1,5 km stylem klasycznym, juniorzy C i D na 3 km.


Zobacz także:
Na finiszu kolejna Liga Regionalna Grupy AZOTY w biegach narciarskich Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową Przed nami pierwszy finał Ligi Regionalnej Grupy AZOTY Ligi Regionalne Grupy AZOTY w biegach narciarskich mają za sobą kolejne starty Kolejny tydzień startów w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY Toczy się rywalizacja w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |