Najlepsza ligowa siatkówka wraca do Sportklubu!

Od najbliższego piątku włoska SuperLega znów w Sportklubie! Najlepsze europejskie rozgrywki w siatkówce mężczyzn na dobre wracają na antenę stacji.
Serie A: tie-break dla...

Serie A: tie-break dla Trentino na otwarcie 3. kolejki

Diatec Trentino wygrało po tie-breaku z Kioene Padovą w piątkowym meczu 3. kolejki ligi włoskiej.

Serie A kobiet: ciężka przeprawa Casalmaggiore na otwarcie sezonu

Pomi Casalmaggiore wygrało dopiero po tie-breaku z beniaminkiem Clubem Italią w meczu otwarcia nowego sezonu Serie A siatkarek.

Serie A: drugie zwycięstwo Verony

Calzedonia Verona wygrała w trzech setach z Exprivią Molfettą w ostatnim meczu 2. kolejki ligi włoskiej.

Liga włoska: Cucine Lube w trzech setach uporało się z Piacenzą

Cucine Lube Civitanova pokonało LPR Piacenzę 3:0 w niedzielnym meczu 2. kolejki ligi włoskiej i jest liderem tabeli.

Serie A: zwycięstwo Ravenny na otwarcie 2. kolejki

Bunge Ravenna wygrała po tie-breaku z Top Volley Latiną w piątkowym meczu 2. kolejki ligi włoskiej.

Serie A: Cucine Lube Civitanova liderem po pierwszej kolejce

Drużyna Cucine Lube Civitanova wygrała w trzech setach z Gi Group Monzą i została liderem po pierwszej kolejce ligi włoskiej.

Transfery w Ligue A

Rozgrywki ligi francuskiej zbliżają się do końca. Tym samym ruszyła już karuzela transferowa.

Ligue A: Paris Volley i Tours w finale!

W finale zmierzą się Paris Volley i Tours VB. AS Cannes i Lyon VB, które przez całe rundę zasadniczą spisywały się bardzo dobrze, odpadły z rywalizacji.

Serie A kobiet: drużyna Skorupy pozostaje w grze o finał!

Pomi Casalmaggiore wygrało w trzech setach z Imoco Volley Conegliano i drużyna Katarzyny Skorupy wyrównała stan rywalizacji na 2:2 w półfinale play-off ligi włoskiej siatkarek.