Ligue 1: Niedziela we Francji z Niceą i Marsylią (zapowiedź)

Ligue 1: Niedziela we...
Obfitujący w emocje tydzień z ligą francuską dobiegnie końca w niedzielę. Ostatnim akordem będą trzy zaplanowane na ten dzień potyczki, m.in. z udziałem Nicei i Marsylii.

Zdecydowanie najwięcej oczu będzie zwróconych na Stade Marcel Picot, gdzie beniaminek Nancy spróbuje zatrzymać lidera rozgrywek po sześciu kolejkach, Niceę. Balotelli i spółka potwierdzili w środku tygodnia, że ich dobre wyniki na starcie rozgrywek nie są przypadkiem, gromiąc aż 4:0 do tej pory świetnie spisujące się Monaco. Teraz przed nimi wyzwanie w teorii łatwiejsze, choć historia pokazuje, że Nancy zlekceważyć im nie wolno. Na jego obiekcie bowiem przegrali jedenaście z trzynastu ostatnich meczów, a w czterech poprzednich nie strzelili nawet gola. Czy Balotelli pomoże poprawić te kiepskie statystyki? Pierwszy gwizdek spotkania wybrzmi o 17:00.

Nancy: 2.37
Remis: 3.10
Nicea: 3.10


Dwie godziny wcześniej walkę o punkty rozpoczną jedenastki, które na starcie rozczarowują. Saint-Etienne i Lille straciły już sporo punktów, a przecież miały bić się o podium i europejskie puchary. Można przypuszczać, że na Stade Geoffroy-Guichard będą chciały się przełamać i dać sobie pretekst do nowego ataku na czołowe lokaty. W poprzednim sezonie sześć punktów w ich starciach wywalczyło Lille, w obu konfrontacjach notując zwycięstwa 1:0. Czy podobne szachy kibice zobaczą w niedzielę? A może górę wezmą jednak emocje i  chęć wyrwania punktów za wszelką cenę?

Saint-Etienne: 2.30
Remis: 3.10
Lille: 3.25


Wreszcie w ostatnim niedzielnym meczu i jednocześnie potyczce zamykającej siódmą rundę gier we Francji Marsylia podejmie sąsiada z dołu tabeli, Nantes. Każda kolejna porażka może obie ekipy zepchnąć do strefy spadkowej. Śmiało można więc zakładać, że na murawę Stade Velodrome wybiegną one zmotywowane do osiągnięcia jednego celu – wygrania meczu. Bliżsi temu wydają się, na papierze, niepokonani jeszcze w tym sezonie u siebie gospodarze. Czy zagrają wreszcie na miarę swojej renomy i oczekiwań? Kibice z Marsylii na pewno bardzo na to liczą.

Marsylia: 2.00
Remis: 3.10
Nantes: 4.20

Spotkania 7. kolejki Ligue 1 polecamy wraz z Bet365.com.
Zobacz także:
Zapowiedź 27. kolejki Serie A Ligue 1: Bramkowe hity z udziałem kandydatów na mistrza (zapowiedź) ATP Marsylia: Tsonga zwycięzcą Ligue 1: Monaco wygrywa z Guingamp, gol Glika! ATP Marsylia: Tsonga i Pouille w finale ATP Marsylia: Gasquet lepszy od Monfilsa

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |