Listopadowy weekend pełen jeździeckich emocji

Przedostatni listopadowy weekend będzie obfitował w wydarzenia jeździeckie. Reprezentanci Polski w Skokach przez Przeszkody wystartują w Międzynarodowych Zawodach CSI2* w słoweńskim Celje i niemieckim Kreuth.

Ponadto, występy Biało-Czerwonych będzie można podziwiać również w Bravone we Francji, gdzie odbędą się zawody w Sportowych Rajdach Konnych CEI2*.

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, liczne grono Biało-Czerwonych wystąpi w odbywających się w Słowenii Międzynarodowych Zawodach w Skokach przez Przeszkody CSI2*-W / CSIYH1*. Zawody w Celje są jedną z eliminacji Pucharu Świata w Skokach. W konkursach na słoweńskim hipodromie wystartują: Paweł Kaliciński, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Robert Uchwat, Sławomir Uchwat, Radosław Zalewski oraz Julia Zawada.

Reprezentantów Polski nie zabraknie również na rozgrywanych w niemieckim Kreuth Międzynarodowych Zawodach w Skokach przez Przeszkody CSI2* / CSI1* / CSIYH1* / CSIAm-B. W konkursach CSI2* wystartują Łukasz Appel i Maciej Chomiak. Ponadto, w zmaganiach CSIYH1* oraz CSIAm-B weźmie udział Marta Pacholska.

Ostatnim z zagranicznych konkursów, w których zobaczymy Biało-Czerwonych, będą zawody w Sportowych Rajdach Konnych. We francuskim Bravone, do rywalizacji na dystansie 70 km staną Katarzyna Klosek na koniu Cemir oraz Beata Szlezyngier-Jagielska na koniu Cesihus.

Jeździeckich emocji nie zabraknie również w kraju. W Zbrosławicach odbędą się Halowe Zawody Ogólnopolskie i Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ujeżdżeniu. W Lesznie zostaną rozegrane Ogólnopolskie Zawody w Skokach przez Przeszkody. Natomiast na parkourze w Kaliszu rywalizować będą młodzi skoczkowie w ramach HZO-B DiM, które są ostatnią eliminacją do Cavaliady Future. O możliwość startu na Cavaliadzie będą także walczyć zaprzęgowcy. W Krajkowie odbędą się kwalifikacje do Halowego Pucharu Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.  

Starty reprezentantów Polski:

Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CIS2* / CSI1* / CSIYH1* / CSIAm-B (Kreuth, Niemcy), www.reitverein-kreuth.de 

CSI2*

1. Łukasz Appel z końmi: Caretto 14, Quite Donaldson i Zarco
2. Maciej Chomiak z końmi: Call Me Crazy i Powe Lady 35

CSIYH1*

1. Łukasz Appel z koniem Maestro Dive Z
2. Marta Pacholska z koniem Diana W

CSIAm-B

1. Marta Pacholska z koniem Simply Blue

Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSI2*-W / CSIYH1* (Celje, Słowenia), www.horses-celje.com 

CSI2*

1. Paweł Kaliciński z koniem Makadi
2. Michał Kaźmierczak z końmi: Stakorado, Vykarlos i Woody
3. Łukasz Koza z koniem Chito Blue
4. Robert Uchwat z koniem Giorgio
5. Sławomir Uchwat z koniem Negro
6. Radosław Zalewski z końmi: Chita, Duke of Carneval i Enriques of the Lowlands
7. Julia Zawada z końmi: Kiri 6 I Wannebe 2

CSIYH1*

1. Paweł Kaliciński z koniem Beau Molga
2. Michał Kaźmierczak z koniem Choco Boy
3. Łukasz Koza z koniem Bijou Be
4. Paulina Koza z koniem Banjo Boy
5. Robert Uchwat z koniem Castello
6. Julia Zawada z końmi: Cincenati VDL, Dariete Z i Fidero 5

Międzynarodowe Zawody w Sportowych Rajdach Konnych CEI2* 70 km (Bravone, Francja), www.campulorucumpetizione.fr/course.html 

1. Katarzyna Klosek z koniem Cemir
2. Beata Szlezyngier-Jagielska z koniem Cesihus
Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |