Piotr Makowski nie jest już trenerem Łuczniczki Bydgoszcz

Trener Piotr Makowski w tym sezonie nie poprowadzi już Łuczniczki Bydgoszcz. Klub rozstał się ze szkoleniowcem za porozumieniem stron.
PlusLiga: zwycięstwa...

PlusLiga: zwycięstwa Łuczniczki i Jastrzębskiego Węgla

Łuczniczka Bydgoszcz i Jastrzębski Węgiel to drużyny, które odniosły zwycięstwa w piątkowych meczach 20. kolejki PlusLigi.

Powrót po latach do Bydgoszczy

Do sztabu szkoleniowego Łuczniczki Bydgoszcz dołączył trener Artur Hoffmann. Szkoleniowiec jest byłym siatkarzem bydgoskiego klubu, a obecnie prowadzi grupy młodzieżowe.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel wygrywa w Bydgoszczy

Jastrzębski Węgiel wygrał w trzech setach z Łuczniczką Bydgoszcz w piątkowym meczu 15. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: Lotos Trefl wygrywa z Łuczniczką

Lotos Trefl Gdańsk wygrał z Łuczniczką Bydgoszcz 3:1 w niedzielnym meczu 12. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: tie-break dla szczecinian

Espadon Szczecin wygrał po tie-breaku z Łuczniczką Bydgoszcz w niedzielnym meczu 10. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: tie-break dla częstochowian

AZS Częstochowa wygrał po tie-breaku z Łuczniczką Bydgoszcz w niedzielnym meczu 4. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: Indykpol zwycięża w Bydgoszczy i jest liderem!

Indykpol AZS Olsztyn wygrał z Łuczniczką Bydgoszcz 3:1 w piątkowym meczu 3. kolejki PlusLigi. Olsztynianie z siedmioma punktami na koncie objęli prowadzenie w tabeli!

PlusLiga: trzysetowe zwycięstwo warszawian

ONICO AZS Politechnika Warszawska wygrała w trzech setach z Łuczniczką Bydgoszcz w sobotnim meczu 2. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: zwycięski debiut katowiczan!

Beniaminek GKS Katowice pokonał Łuczniczkę Bydgoszcz 3:1 w niedzielnym meczu 1. kolejki PlusLigi.