Lutowe nowości w Motowizji - Wyspa Man i AutoSpeed

Lutowe nowości w Motowizji...
W lutym Motowizja zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na dwa nowe programy.

Na antenie zagoszczą Isle of Man 2016 TT - wyścigi motocyklowe uznawane za najniebezpieczniejsze na świecie oraz nowy magazyn AutoSpeed prezentujący najważniejsze wydarzenia ze świata sportów motorowych. Luty to też początek nowego sezonu Monster Energy NASCAR Cup series. 

Isle od Man - Najsłynniejszy i najbardziej niebezpieczny drogowy wyścig motocyklowy świata

Isle of Man 2016 TT to podsumowanie tygodnia wyścigowego na wyspie Man z 2016 roku. W programie widzowie zobaczą jak przebiegała rywalizacja w poszczególnych klasach. Motowizja pokaże także rozmowy z zawodnikami, zaprezentuje ich sylwetki oraz dokonania w tym najsłynniejszym i zarazem jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów drogowych na świecie. Odpowiemy również na najczęściej zadawane pytania i obalimy mity związane z wyścigami motocyklowymi na wyspie Man. Olbrzymia prędkość, adrenalina, zmienne warunki i konsekwencje nawet najmniejszych błędów jakie muszą ponieść motocykliści – to wszystko już od premierowego, pierwszego odcinka poświęconego Ianowi Hutchinsonowi. Start w poniedziałek 6 lutego, o godz. 20:40. 

Magazyn AutoSpeed - najważniejsze informacje ze świata motoryzacji

Druga nowość to magazyn AutoSpeed w którym Motowizja zaprezentuje cotygodniową dawkę najświeższych informacji ze świata sportów motorowych. Widzowie otrzymają newsy z krajowych serii wyścigowych, imprez międzynarodowych, a także najbardziej znanych rajdów i wyścigów z Formułą 1 włącznie. W magazynie AutoSpeed Motowizja pokaże analizy, rozmowy i komentarze, a także przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia. Na premierę pierwszego odcinka zapraszamy już w poniedziałek 13 lutego, o godz. 22:00.

Lutowe nowości w Motowizji:

Isle of Man 2016 TT - w każdy poniedziałek, od 6 lutego, o 20:40 w Motowizji

AutoSpeed - w każdy poniedziałek, od 13 lutego, o 22:00 w Motowizji

Monster Energy NASCAR Cup Series - wyścig inaugurujący nowy sezon z toru Daytona International Speedway: niedziela, 26 lutego, godz. 20:00.
Zobacz także:
Wyścigi NASCAR na żywo tylko w Motowizji! Start nowego sezonu WRC w Motowizji Auto na wybiegu - wyjątkowa premiera w Motowizji! Kolejny nowy program na antenie Motowizji Motowizja zaprasza na Formułę E

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |