MŚ w Gangneung: Cieślak...

MŚ w Gangneung: Cieślak szósty, Złotkowska siódma w wyścigach masowych

Roland Cieślak zajął szóste miejsce a Luiza Złotkowska była siódma w wyścigach masowych w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.
MŚ w Gangneung: ósme...

MŚ w Gangneung: ósme miejsca Bachledy-Curuś i Szymańskiego na 1500 m

Katarzyna Bachleda-Curuś zajęła ósme miejsce na 1500 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

MŚ w Gangneung: Czerwonka piętnasta na 1000 m

Natalia Czerwonka zajęła piętnaste miejsce na 1000 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

MŚ w Gangneung: Waś czternasty w sprincie na 500 m

Artur Waś zajął czternaste miejsce w sprincie na 500 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

MŚ w Gangneung: Woźniak siedemnasta na 3000 m

Katarzyna Woźniak zajęła siedemnaste miejsce na 3000 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

Uniwersjada Ałmaty 2017: Gawlica siódma, Warakomska ósma na 1000 m w short tracku

Oliwia Gawlica zajęła siódme miejsce a Magdalena Warakomska była ósma na dystansie 1000 metrów w short tracku w 28. Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach.

Uniwersjada Ałmaty 2017: ósme miejsce Gawlicy w sprincie na 500 m w short tracku

Oliwia Gawlica zajęła ósme miejsce w sprincie na dystansie 500 metrów w short tracku w 28. Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach. Magdalena Warakomska była dziesiąta.

Uniwersjada Ałmaty 2017: Bachanek trzynasty w wyścigu masowym

Marcin Bachanek zajął trzynaste miejsce w wyścigu masowym w łyżwiarstwie szybkim w 28. Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach.

Uniwersjada Ałmaty 2017: Warakomska siódma na 1500 m w short tracku

Magdalena Warakomska zajęła siódme miejsce na dystansie 1500 metrów w short tracku w 28. Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach.

Uniwersjada Ałmaty 2017: Polki szóste, Polacy na ósmym miejscu w łyżwiarstwie szybkim

Polski zajęły szóste miejsce a Polacy zajęli ósmą pozycję w rywalizacji drużynowej w łyżwiarstwie szybkim w 28. Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach.