9 medali Polaków na AMŚ w...

9 medali Polaków na AMŚ w łyżwiarstwie szybkim

Dziewięć medali zdobyli w Akademickich Mistrzostwach Świata polscy łyżwiarze szybcy. W niedzielę, ostatnim dniu rywalizacji w Mińsku, biało-czerwoni wywalczyli trzy krążki.
Czwarty medal Polaków na...

Czwarty medal Polaków na AMŚ w Mińsku!

Kaja Ziomek (MKS Cuprum Lubin, AWF Katowice) zdobyła brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim, które odbywają się w Mińsku. To czwarty krążek polskiej ekipy.

Trzy medale Polaków w pierwszym dniu łyżwiarskich AMŚ w Mińsku

Doskonale rozpoczęły się dla polskich zawodników Akademickie Mistrzostwa Świata w łyżwiarstwie szybkim w Mińsku. Po czterech konkurencjach pierwszego dnia biało-czerwoni mają na swoim koncie już trzy medale!

Silny skład Polaków na AMŚ w łyżwiarstwie szybkim

Jedenastu polskich zawodników wystartuje w Akademickich Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim, które rozpoczną się w czwartek w Mińsku. Polacy wystawili silną reprezentację i liczą na sukcesy na białoruskim torze.

MŚ w Gangneung: Cieślak szósty, Złotkowska siódma w wyścigach masowych

Roland Cieślak zajął szóste miejsce a Luiza Złotkowska była siódma w wyścigach masowych w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

MŚ w Gangneung: ósme miejsca Bachledy-Curuś i Szymańskiego na 1500 m

Katarzyna Bachleda-Curuś zajęła ósme miejsce na 1500 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

MŚ w Gangneung: Czerwonka piętnasta na 1000 m

Natalia Czerwonka zajęła piętnaste miejsce na 1000 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

MŚ w Gangneung: Waś czternasty w sprincie na 500 m

Artur Waś zajął czternaste miejsce w sprincie na 500 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

MŚ w Gangneung: Woźniak siedemnasta na 3000 m

Katarzyna Woźniak zajęła siedemnaste miejsce na 3000 metrów w mistrzostwach świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim w koreańskim Gangneung.

Uniwersjada Ałmaty 2017: Gawlica siódma, Warakomska ósma na 1000 m w short tracku

Oliwia Gawlica zajęła siódme miejsce a Magdalena Warakomska była ósma na dystansie 1000 metrów w short tracku w 28. Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach.