FEN 21 już 25 maja we...

FEN 21 już 25 maja we Wrocławiu! Sprawdź kto walczy

Fight Exclusive Night (FEN) wraca do domu. Federacja, powołana do życia we Wrocławiu, zapowiada FEN 21 - galę walk w formułach MMA i K-1.
Ireneusz Bieleninik...

Ireneusz Bieleninik anonserem gali PL MMA w TV Puls

W sobotę 4 marca w TV Puls wielkie sportowe widowisko na żywo - transmisja z gali PL MMA. Na ringu m.in. debiutujący w MMA złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

Cage Warriors Fighting Championship w Eleven Sports

Międzynarodowa grupa ELEVEN SPORTS podpisała wieloletnią umowę na wyłączność z Cage Warriors Fighting Championship, jedną z wiodących organizacji MMA.

Shely Santana rywale Arbiego Shamaeva na gali FEN 16 Warsaw Reloaded

Doświadczony Brazylijczyk Shely „Pilao” Santana będzie 11 marca na gali FEN 16 Warsaw Reloaded na Torwarze przeciwnikiem debiutującego w organizacji Fight Exclusive Night oraz w nowej kategorii wagowej czeczeńskiego wojownika Arbiego Shamaeva.

Kotwica kontra Medyński na gali FEN 16 Warsaw Reloaded

Rok temu na FEN 11 Warsaw Time Sebastian Kotwica stoczył bardzo dobry, lecz przegrany pojedynek z Bartłomiejem Koperą.

Zmiany w karcie walk gali ACB 53 w Olsztynie

Karta walk gali ACB 53, która już w tę sobotę odbędzie się w hali Urania w Olsztynie, uległa zmianom. Kontuzje wyeliminowały niestety Artura Lemosa, Jonasa Billsteina, Artura Kamińskiego i Pawła Lisiewskiego.

PL MMA na żywo tylko w TV Puls! Kołecki kontra "Trybson"!

Wielkie emocje, sportowe widowisko na żywo i gwiazdy polskiego ringu. Kto wygra starcia na pierwszej w tym roku gali Profesjonalnej Ligi MMA? Przekonają się o tym widzowie TV Puls.

Pojedynek mistrzów - Chalidow vs Mańkowski walką wieczoru KSW Colosseum

Pierwszy w historii KSW pojedynek mistrzów będzie walką wieczoru największego wydarzenia w sportach walki nad Wisłą.

ACB 53 już 18 lutego! Znamy pełną kartę walk na galę w Olsztynie!

Jedna z najsilniejszych organizacji MMA na świecie, - ACB - wraca do stolicy Warmii i Mazur. Tym razem fani sportów walki zobaczą aż 16 pojedynków w zawodowym MMA na najwyższym poziomie.

Gniadek rywalem Żelazowskiego w walce o pas na FEN 16 Warsaw Reloaded

Zamiast Alberta Odzimkowskiego, wyeliminowanego z udziału w marcowej gali FEN 16 Warsaw Reloaded na Towarze przez poważną kontuzję ręki, z Pawłem Żelazowskim w walce o zwakowany pas w formule MMA kategorii półśredniej zmierzy się Kamil Gniadek.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com