MŚ w Lahti: program zawodów w skokach narciarskich

Przed nami najważniejsza impreza tego sezonu – Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Skoczkowie i skoczkinie powalczą o medale w pięciu konkursach rozgrywanych na normalnej i dużej skoczni.

Program zawodów mężczyzn: 

środa, 22 lutego

14:00 – oficjalny trening HS100

czwartek, 23 lutego

15:30 – oficjalny trening HS100

piątek, 24 lutego

11:30 – oficjalny trening HS100
13:30 – kwalifikacje HS100

sobota, 25 lutego

15:30 – seria próbna HS100
16:30 – konkurs indywidualny HS100

niedziela,  26 lutego

15:30 – seria próbna HS100
16:30 – konkurs drużyn mieszanych HS100

poniedziałek, 27 lutego

16:00 – oficjalny trening HS130

środa, 1 marca

15:00 – oficjalny trening HS130
17:00 – kwalifikacje HS130

czwartek, 2 marca

16:30 – seria próbna HS130
17:30 – konkurs indywidualny HS130

piątek, 3 marca

16:30 – trening HS130

sobota, 4 marca

15:15 – seria próbna HS130
16:15 – konkurs drużynowy HS130


Program zawodów kobiet:

wtorek, 21 lutego 

15:00 – oficjalny trening HS100

środa, 22 lutego

11:00 – oficjalny trening HS100

czwartek, 23 lutego

11:00 – oficjalny trening HS100
13:00 – kwalifikacje HS100

piątek, 24 lutego

15:30 – seria próbna HS100
16:30 – konkurs indywidualny HS100

niedziela,  26 lutego

15:30 – seria próbna HS100
16:30 – konkurs drużyn mieszanych HS100





Zobacz także:
MŚ w Lahti: Kowalczyk ósma w biegu na 10 km techniką klasyczną MŚ w Lahti: Stoch i Leyhe najlepsi na treningu MŚ w Lahti: Niemcy triumfują w konkursie drużyn mieszanych! MŚ w Lahti: Niemcy najlepsi w serii próbnej MŚ w Lahti: bez sensacji w zawodach drużynowych w kombinacji norweskiej MŚ w Lahti: dziewiąte i dziesiąte miejsca biało-czerwonych w sprincie drużynowym

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz

PŚ (M)
PŚ (K)
PK (M)
PN
1 Kamil Stoch (Polska) 1280 pkt.
2 Stefan Kraft (Austria) 1220 pkt.
3 Daniel Andre Tande (Norwegia) 1119 pkt
4 Domen Prevc (Słowenia) 899 pkt.
5 Maciej Kot (Polska) 883 pkt.
6 Andreas Wellinger (Niemcy) 848 pkt.
7 Michael Hayboeck (Austria) 671 pkt.
8 Manuel Fettner (Austria) 622 pkt.
9 Markus Eisenbichler (Niemcy) 587 pkt.
10 Peter Prevc (Słowenia) 559 pkt.
1 Sara Takanashi (Japonia) 1375 pkt.
2 Yuki Ito (Japonia) 1108 pkt.
3 Maren Lundby (Norwegia) 1049 pkt.
4 Katharina Althaus (Niemcy) 726 pkt.
5 Daniela Iraschko-Stolz (Austria) 717 pkt.
6 Carina Vogt (Niemcy) 687 pkt.
7 Ema Klinec (Słowenia) 590 pkt.
8 Irina Awwakumowa (Rosja) 531 pkt.
9 Jacqueline Seifriedsberger (Austria) 499 pkt.
10 Svenja Wuerth (Niemcy) 468 pkt.
1 Nejc Dezman (Słowenia) 786 pkt.
2 Miran Zupancic (Słowenia) 747 pkt.
3 Joakim Aune (Norwegia) 567 pkt.
4 Florian Altenburger (Austria) 544 pkt.
5 Clemens Aigner (Austria) 521 pkt
6 Daniel Huber (Austria) 519 pkt.
7 Sebastian Colloredo (Włochy) 478 pkt.
8 Elias Tollinger (Austria) 445 pkt.
9 Stefan Huber (Austria) 414 pkt.
10 Bor Pavlovcic (Słowenia) 375 pkt.
1 Polska 4383 pkt
2 Austria 3949 pkt
3 Niemcy 3931 pkt.
4 Słowenia 2740 pkt.
5 Norwegia 2675 pkt.
6 Rosja 705 pkt.
7 Japonia 695 pkt.
8 Czechy 674 pkt.
9 Francja 348 pkt.
10 Finlandia 164 pkt.
Kto zdobędzie Puchar Niemiec?
Borussia Dortmund
Bayern Monachium



O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |