MUD MAX na Przystanku Woodstock!

Miłość, przyjaźń, muzyka...i MUD MAX. Organizatorzy cyklu biegów z naturalnymi przeszkodami przygotują dla uczestników Przystanku Woodstock MINI MUD MAX, czyli namiastkę tego, co czeka zawodników 10 września w Krakowie i 22 października w Warszawie.

Kiedy mówisz Woodstock, myślisz: muzyka, wolność i kąpiele w błocie. MUD MAX jest taki sam, dlatego przed zawodami w Krakowie i Warszawie zrobimy przystanek w Kostrzynie nad Odrą - mówi Grzegorz Zabieglik, organizator MUD MAX z firmy Hunter Extreme. - Jesteśmy dumni i dziękujemy organizatorom, że możemy być częścią tak wielkiego wydarzenia. Na Przystanku Woodstock będzie można zapoznać się z fragmentami przeszkód, które przygotowujemy na jesienne imprezy oraz oczywiście potaplać się w błotku - dodaje.

Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-16 lipca w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu ponad 700 tys. widzów. Tor MUD MAX zlokalizowany będzie kilkadziesiąt metrów od głównej sceny, w strefie przygotowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Zapisy na zawody MUD MAX w Krakowie i Warszawie trwają na stronie www.mudmax.pl. Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX oraz gadżety od partnerów imprezy. Na uczestników czekają trasy o długości ok. 7 km, z ponad 30 przeszkodami do pokonania.

Więcej informacji na stronie www.mudmax.pl oraz na www.facebook.com/mudmaxrun
Zobacz także:
MUD MAX - nie wyjdziesz z tego czysty! Trzy dni festiwalu Woodstock w strefie aktywności Carlsberga Carlsberg stawia na sport i grę fair podczas Przystanku Woodstock

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |