Magdalena Gryka opuszcza Impel Wrocław

Magdalena Gryka opuszcza...
Kolejna rozgrywająca wrocławskiego klubu zmienia swoje barwy. Po rozstaniu się z Mileną Radecką, wrocławski klub pożegnał Magdalenę Grykę.

Magdalena Gryka z Impelem Wrocław związana była od trzech lat. Jej przygoda rozpoczęła się w sezonie 2013/2014. Grała u boku Frauke Dirickx, Denise Hanke, Jenny Hagglund, a w ostatnim sezonie była zmienniczką Mileny Radeckiej. W ciągu trzech sezonów z wrocławską ekipą zdobyła dwa medale Mistrzostw Polski - srebrny i brązowy.

Rozgrywająca nie opuszcza jednak Orlen Ligi. W następnym sezonie zagra w drużynie BKS Profi Credit Bielsko-Biała.

Uznaliśmy wspólnie z Magdą, że będzie lepiej dla niej, gdy choć na chwilę zmieni środowisko. Na pewno przywiązaliśmy się do niej, to niesamowicie sumienna dziewczyna. Ma ogromny potencjał, co niejednokrotnie udowodniła w ubiegłych sezonach, kiedy miała szansę grać w pierwszej szóstce. Długo rozmawialiśmy i jesteśmy przekonani, że w przyszłości nasze drogi ponownie się skrzyżują - mówi Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Impel Volleyball S.A.
Zobacz także:
Impelki wracają do Orbity - ćwierćfinał Pucharu Polski Aleksandra Sikorska odchodzi z Impela Wrocław ORLEN Liga: Budowlani wygrywają z Impelem ORLEN Liga: niespodzianka w Łodzi! Kolejny sprawdzian Impelek - turniej w Szamotułach Impel Wrocław otwiera się na region - niektóre mecze w Jelczu-Laskowicach

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |