Maja Włoszczowska na MŚ w Novym Mescie - relacja na żywo na Red Bull TV!

Maja Włoszczowska na MŚ w...
Mistrzostwa Świata MTB to najważniejsza i najbardziej spektakularna część kolarskiego roku zawodowców. Czeska lokalizacja to znane i bardzo lubiane miejsce - tamtejsze trasy są doskonale przygotowane do uprawiania klasycznego cross-country.

Trasa w Novym Meście już kilkukrotnie gościła Puchar Świata i za każdym razem uznawana była za najlepsze zawody sezonu. Na starcie Mistrzostw Świata w Novym Meście zobaczymy liczną ekipę z Polski. Z największymi szansami na triumf, prezentuje się skład Kross Racing Teamu - ekipy, która w sezonie 2016 wstąpiła do elitarnego grona teamów UCI. Poprzednie wyścigi serii Pucharu Świata pokazały, iż w doskonałej formie są liderzy ekipy KROSS – Maja Włoszczowska i Fabian Giger. Świetnie dysponowany jest także Bartłomiej Wawak, który swój debiutancki rok w elicie zalicza z coraz lepszymi wynikami.

Maja Włoszczowska liczy na świetny wynik w Czechach: “Motywacja jest, siła w nogach też. Mam nadzieję, że formę mam na tyle równą i stabilną, że uda mi się w Novym Meście osiągnąć dobry rezultat. Motywuję się bardzo i zobaczymy co uda mi się ugrać.”

Cały wywiad z Mają tutaj: http://win.gs/299PNzJ

W sobotę 2 lipca o godzinie 14:50, na trasę wyjadą reprezentantki damskiej elity; natomiast w niedzielę, 3 lipca o tej samej porze wystartują mężczyźni. Transmisje z wyścigów można oglądać na żywo na redbull.tv.


fot. Bartek Woliński / Red...
fot. Bartek Woliński / Red Bull Content Pool

fot. Bartek Woliński / Red...
fot. Bartek Woliński / Red Bull Content PoolZobacz także:
„Nie odpoczywamy” - Maja Włoszczowska poza sezonem Maja Włoszczowska na srebrnym ekranie Maja Włoszczowska podsumowuje sezon Maja Włoszczowska piąta na Pucharze Świata w Vallnord IO Rio 2016: srebrny medal Włoszczowskiej w kolarstwie górskim! Maja Włoszczowska piąta na Pucharze Świata w Lenzerheide

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |