Manuel Avila vs Jose Ramirez na żywo wyłącznie w Fightklubie

Manuel Avila vs Jose...
Starcie doświadczenia i rutyny z nieposkromioną młodością, czyli pojedynek Manuel Avila vs Jose Ramirez. Walka ta będzie wydarzeniem wieczoru na gali organizowanej w Belasco Theater w Los Angeles.

Show z Kalifornii na żywo wyłącznie w Fightklubie. Początek w nocy z piątku na sobotę o godz. 3.00.

Avila na zawodowych ringach stoczył dotychczas dwadzieścia jeden walk i wszystkie rozstrzygał na swoją korzyść. 24-letniego Amerykanina trudno nazwać królem nokautu, zaledwie osiem z tych pojedynków kończył bowiem przed czasem, z pewnością nie można mu jednak odmówić solidności i regularności, które sprawiły, że jest obecnie notowany w ścisłej czołówce krajowego rankingu wagi piórkowej. „Tino” w swojej ostatniej walce odprawił z kwitkiem Propsera Ankraha zdobywając przy okazji wakujący pas IBA, a w ciągu poprzednich dwunastu miesięcy uporał się z dwoma bardzo doświadczonymi i wymagającymi rywalami, Rene Alvarado i Yoandrisem Salinasem. W drugim z tych pojedynków wywalczył tytuł NABF w wadze superkoguciej.

W starciu z Ramirezem Avila wydaje się być faworytem, nie może jednak pozwolić sobie na zlekceważenie rywala, Meksykanin doskonale zna bowiem swój fach co niejednokrotnie udowadniał już na zawodowych ringach. „Negro” to były czempion WBO International, pięściarz niepokonany od trzech pojedynków. W ostatnim - w czerwcu tego roku - wygrał z Giovannim Caro, wcześniej nie dał większych szans Juanowi Luisowi Hernandezowi i Juanowi Valenzueli. W sumie w całej karierze Ramirez walczył 34 razy - wygrał 28 z tych pojedynków, sześciokrotnie górą byli jego rywale. W walce z Avilą bokserscy eksperci nie dają mu wielkich szans na sukces, nie oznacza to jednak, że Meksykanina nie stać na sprawienie niespodzianki. Czy pokusi się o nią w Belasco Theater?

Walka Manuel Avila vs Jose Ramirez w nocy z piątku na sobotę od 3.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie!


Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |