Marcin Górny i Zbigniew Cieślar pozytywnie nastawieni przed ostatnią odsłoną sezonu 2016

Marcin Górny i Zbigniew...
Przed nami ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2016. Emocje pojawiły się na długo przed startem trzeciej edycji Rajdu Arłamów i lista zgłoszeń liczy niestety tylko 25 załóg.

Marcin Górny i Zbigniew Cieślar powalczą w Arłamowie o bardzo ważne punkty w Klasie 4F. W ich zasięgu pozostaje nadal tytuł Wicemistrzów. Na odcinkach zobaczymy trzy Fordy Fiesta R2, ale to właśnie między tymi załogami rozstrzygnie się walka o pozostałe dwie pozycje na podium sezonu, więc zapowiada się ostra walka do ostatniego kilometra. Wierzymy, że to właśnie nasza załoga zapisze na swoje konto to zwycięstwo. Mocno zaciskamy kciuki i bardzo liczymy również na wasze wsparcie.

Marcin Górny: 

„Jesteśmy już po zapoznaniu i oficjalnej ceremonii startu, więc pozostaje tylko czekać na pierwszy odcinek. Jest ich tu, co prawda tylko 8, ale liczą prawie 140 km, więc będzie gdzie się ścigać. Trasa podobała mi się już rok temu i teraz nie jest inaczej. Są bardzo wymagające, szybkie i wąskie, czyli to, co lubię, więc liczę na dużo frajdy z jazdy.

Rafał i Tomek mogą już świętować tytuł, ale waga tego rajdu jest nadal bardzo duża. Do rozstrzygnięcia jest jeszcze walka o dwa pozostałe tytuły. Będziemy mieć w ten weekend dwóch naprawdę wymagających rywali. Damy z siebie wszystko, żeby wyprzedzić Rafała i Sławka na mecie. Wiem, że nie będzie to łatwe zadanie, zwłaszcza, gdy bardzo niepewna jest pogoda, ale jesteśmy dobrze przygotowani i nastroje są bardzo dobre. Chcemy, żeby był to udany koniec tego sezonu i nagroda za ciężką pracę tak wielu ludzi zaangażowanych w zespół. 

Gdyby nie Ci ludzie, to nie byłoby nas tutaj. W Arłamowie wspierać nas będą ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A, Zyg-Zak Karting, Rallylab, Kebab Ahmed, MSP Competition oraz Buchti.pl Promotion, ale szczególne podziękowania należą się Dariuszowi Lamotowi i Robertowi Stajerowi, którzy mocno działali, żeby dopiąć wszystko przed tym startem. Do zobaczenia na odcinkach.”


fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus PhotographyZobacz także:
Marcin Górny i Zbigniew Cieślar podsumowują 3. Rajd Arłamów Jacek Jurecki i Michał Trela walczą w Arłamowie o ważne punkty Marcin Górny i Zbigniew Cieślar na mecie, ale tuż za podium Marcin Górny i Zbigniew Cieślar po pierwszym dniu Rajdu Dolnośląskiego Marcin Górny i Zbigniew Cieślar po raz czwarty razem w Rajdzie Dolnośląskim

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |