Marcin Górny i Zbigniew Cieślar w stawce Rajdu Nadwiślańskiego

Zaplanowany na ten weekend Rajd Nadwiślański otworzy drugą połowę sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Na trasach w okolicach Puław, wśród 44 zgłoszonych załóg pojawią się także Marcin Górny i Zbigniew Cieślar. Ich Ford Fiesta otrzyma numer startowy 38 i będzie jednym z pięciu rajdówek rywalizujących w Klasie 4F.   

Marcin Górny: 

„Nasz start w Rajdzie Nadwiślańskim był niepewny do ostatniej chwili, ale mogę już spokojnie potwierdzić, przysłowiowym rzutem na taśmę jednak jedziemy! Nie udałoby się to gdyby nie ogromna pomoc naszych partnerów. Największy wkład miała w to firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A, ale w ten weekend wspierać nas będą również Rallylab, Tor kartingowy Zyg-Zak, Kebab Ahmed, TeehonLED POLSKA, MSP Competition, Buchti.pl Promotion i Radio ESKA Beskidy.

Bardzo się cieszę, że się udało, bo jest to dla nas bardzo ważny rajd. W tej chwili jesteśmy ex aequo ze Sławkiem Strychalskim na trzecim miejscu, ale chcemy wywieź z Puław jak najwięcej punktów i wrócić do walki o obronę tytułu. Będzie trudno, zwłaszcza na tych bardzo szybkich odcinkach, ale jesteśmy dobrze przygotowani i mocno zmotywowani, więc jestem dobrej myśli.  Ekipa Rallylab dużo czasu poświęciła na przygotowanie samochodu - mam nadzieję, że to wszystko przyniesie na mecie bardzo pozytywny wynik.

Zapraszam wszystkich do śledzenia rywalizacji w Rajdzie Nadwiślańskim i trzymajcie mocno kciuki. Do zobaczenia!”

Zbigniew Cieślar: 

„To na szczęście już koniec przerwy w RSMP i wracamy z Marcinem na odcinki specjalne. Najbliższy weekend zapowiada się emocjonująco, bo wszyscy w naszej klasie mają szansę wygrać ten rajd, ale na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Odcinki specjalne w tych terenach są bardzo szybkie i zapowiada się, że teraz nie będzie inaczej. Jeśli do tego sprawdzą się deszczowe prognozy to będzie ciężko. 

Trzeba jednak przede wszystkim myśleć o mecie i jak najlepszym wyniku. Na pewno damy z siebie wszystko i miejmy nadzieję, że w niedziele będziemy mieć powody do świętowania. Liczę na to, że doping kibiców też nam pomoże.” 


fot. Janusz Boruta
fot. Janusz Boruta

fot. Janusz Boruta
fot. Janusz BorutaZobacz także:
Marcin Górny i Zbigniew Cieślar podsumowują 3. Rajd Arłamów Marcin Górny i Zbigniew Cieślar pozytywnie nastawieni przed ostatnią odsłoną sezonu 2016 Marcin Górny i Zbigniew Cieślar na mecie, ale tuż za podium Marcin Górny i Zbigniew Cieślar po pierwszym dniu Rajdu Dolnośląskiego Marcin Górny i Zbigniew Cieślar po raz czwarty razem w Rajdzie Dolnośląskim Jacek Jurecki i Michał Trela wracają do walki w 2WD

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |