Marek Szutowicz opuszcza Drutex-Bytovię

Marek Szutowicz opuszcza...
Marek Szutowicz w przyszłym sezonie nie będzie już członkiem sztabu szkoleniowego Drutex-Bytovii. Umowa trenera przygotowania fizycznego wygasa z dniem 30 czerwca 2016 roku i nie została przedłużona z powodów osobistych.

39-letni trener do klubu z Bytowa dołączył we wrześniu 2014 roku. Wówczas pierwszym szkoleniowcem "Czarnych Wilków" był jeszcze Paweł Janas. Wcześniej Szutowicz pracował w Lechii Gdańsk. - Zarząd klubu jak i firma Drutex życzy Markowi sukcesów w dalszej pracy. Trener zawsze będzie mile widziany na naszym stadionie - mówi Rafał Gierszewski, menadżer zespołu.

- Chciałbym podziękować właścicielom firmy Drutex, które stworzyli nam znakomite warunki do pracy. Podziękowania należą się również całemu sztabowi szkoleniowemu, którego byłem częścią. Dziękuje także kibicom, zarządowi i wszystkim ludziom, którzy ciężko pracują, aby Drutex-Bytovia funkcjonowała należycie. W czasie mojej pracy w Bytowie piłkarze zawsze pokazywali charakter i nie odstawiali nogi za co również im dziękuje. Przez te półtora roku poznałem bardzo wiele ciekawych osób. Pracę w Drutex-Bytovii zawsze będę wspominał z przyjemnością. Myślę, że kwestią czasu jest, kiedy klub osiągnie kolejne sukcesy - komentuje Marek Szutowicz.
Zobacz także:
Fran Gonzalez zawodnikiem Drutex-Bytovii Fran Gonzalez na testach w Drutex-Bytovii Omar Monterde otrzymał zgodę na testy w Wiśle Kraków Jakub Wilk zawodnikiem Drutex-Bytovii Filip Modelski zawodnikiem Drutex-Bytovii Puchar Polski: Drutex-Bytovia pokonuje Arkę

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |