Mariusz Rybicki został zawodnikiem Korony Kielce

Mariusz Rybicki został...
Mariusz Rybicki został nowym zawodnikiem Korony Kielce.

23-letni skrzydłowy w ostatnim sezonie występował w I ligowej Pogoni Siedlce, w 34 występach zdobył 7 bramek. Od 2011 do 2015 roku był zawodnikiem łódzkiego Widzewa, rozegrał ponad 60 meczów w Ekstraksie w których strzelił siedem goli.

Mariusz Rybicki związał się z Koroną dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

W poniedziałek z klubem pożegnało się także dwóch zawodników.

Kontrakt Vlastimira Jovanovicia został rozwiązany. Ten 31 letnik zawodnik, przyszedł do naszego klubu przed sezonem 2010/2011. Jovanović zadebiutował w Koronie wchodząc w 68 minucie meczu z Zagłębiem Lubin (7 sierpnia 2010), od tego czasu wystąpił w 176 meczach Korony Kielce w Ekstraklasie zdobywając w nich sześć bramek.

W poniedziałek z Koroną Kielce pożegnał się także Kamil Sylwestrzak.

Były już kapitan Żółto-czerwonych rozwiązał kontrakt, który obowiązywał do 30 czerwca tego roku. Popularnemu "Małpie" dziękujemy za trzy i pół roku gry w barwach naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Kamil Sylwestrzak do Korony trafił wiosną 2013 roku. Do pierwszego składu przebił się w sezonie 2013/2014. W sumie w żółto-czerwonych barwach zagrał w 97 meczach, w których strzelił 10 bramek. W poprzednim sezonie pełnił funkcję kapitana drużyny.
Zobacz także:
LOTTO Ekstraklasa: Górnik gromi Koronę! Dani Abalo piłkarzem Korony Kielce! Mariusz Rybicki wypożyczony do Miedzi z Korony Kielce LOTTO Ekstraklasa: zwycięstwo Korony na otwarcie 7. kolejki Jacek Kiełb zawodnikiem Korony Kielce! Miguel Palanca Fernandez piłkarzem Korony Kielce!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |