Mariusz Wiktorowicz nie jest już trenerem bielszczanek!

Mariusz Wiktorowicz nie...
Mariusz Wiktorowicz z bialskim klubem święcił największe sukcesy w karierze trenerskiej (m.in. Mistrzostwo Polski wywalczone w 2010 r.). W tym sezonie jednak wyniki i gra bielskich siatkarek dalekie były od spodziewanych.

Dzisiaj na spotkaniu z Zarządem Bialskiego Klubu Sportowego SA 41-letni szkoleniowiec z powodów osobistych złożył rezygnację i poprosił o zwolnienie go z obowiązku pracy. Prośba została przez Zarząd przyjęta, co oznacza, że w najbliższym ligowym spotkaniu, z ŁKS Commercecon Łódź bielskie siatkarki będą kierowane już zza linii bocznej przez innego szkoleniowca. Jego nazwisko bialski klub zdradzi w najbliższym czasie. Póki co treningi BKS PROFI CREDIT będą prowadzone przez drugiego trenera Bartłomieja Piekarczyka.

Trener Mariusz Wiktorowicz objął bielską drużynę dokładnie rok temu zastępując Włocha Emanuele Sbano. W ciągu tego roku drużyna prowadzona przez Wiktorowicza w rozgrywkach ORLEN Ligi i Pucharu Polski wygrała 12 spotkań i poniosła 15 porażek.

Dziękując trenerowi Wiktorowiczowi Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA chciałby podkreślić ogromne zaangażowanie i poświęcenie, z jakimi wykonywał on swoje obowiązki. Dużym plusem szkoleniowca w ocenie Zarządu był również fakt, że nie bał się stawiać na młode, perspektywiczne siatkarki, które w bielskim zespole odgrywały coraz większą rolę.

Trenerowi Wiktorowiczowi dziękujemy za ogromny wkład w rozwój klubu i życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz dalszej karierze szkoleniowej.


Zobacz także:
ORLEN Liga: ŁKS Commercecon za mocny dla Legionovii ORLEN Liga: Atom Trefl wywalcza punkt w konfrontacji z Grot Budowlanymi! ORLEN Liga: Developres zwycięża z KSZO ORLEN Liga: BKS Profi Credit wygrywa w Sopocie Juan Manuel Serramalera odchodzi z Dąbrowy Górniczej! ORLEN Liga: zwycięstwa ŁKS-u Commercecon i BKS-u Profi Credit

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |