Mauricio Herrera vs Pablo Cesar Cano na żywo wyłącznie w Fightklubie

Mauricio Herrera vs Pablo...
Znakomicie zapowiadający się pojedynek będący wydarzeniem wieczoru na gali w Fantasy Springs Casino w Indio w stanie Kalifornia.

Jego faworytem wydaje się być Mauricio Herrera, mimo że jego poprzednia walka, z Frankiem Gomezem, zakończyła się jego porażką. Na żywo w Fightklubie w nocy z piątku na sobotę. Początek transmisji o godz. 3.00.

Herrera w ostatniej walce z Gomezem schodził z ringu pokonany, zostawił jednak po sobie bardzo dobre wrażenie. Zresztą Amerykanin w każdej ze swoich poprzednich walk stawał na wysokości zadania, choć nie zawsze udawało mu się zwyciężać. W marcu 2014 roku przegrał z Dannym Garcią walkę o pasy WBA Super World i WBC World, a w grudniu tego samego roku nie sprostał Jose Benavidezowi ulegając mu w potyczce, stawką której był tymczasowy pas WBA World w wadze superlekkiej. 36-letni „El Maestro” porażki przeplata jednak efektownymi zwycięstwami, dlatego wciąż utrzymuje się na wysokich pozycjach najbardziej prestiżowych rankingów i wciąż może liczyć, że przynajmniej jedna walka o mistrzostwo świata jeszcze przed nim.

O tytuł chciałby z pewnością rywalizować także Pablo Cesar Cano. Meksykanin miał na razie dwie szanse na zdobycie pasa, obie jednak zaprzepaścił. Najpierw w 2011 roku przegrał z Erikiem Moralesem starcie o mistrzostwo WBC, a rok później okazał się słabszy od Paula Malignaggiego, z którym przegrał rywalizację o pas WBA World. Także w ostatnich miesiącach „El Demoledor” daleki jest od wyników, które chciałby osiągać na zawodowych ringach. W poprzedniej walce (maj 2016 roku) uległ Alanowi Sanchezowi, a w pięciu ostatnich pojedynkach zwyciężał w sumie zaledwie dwa razy. Mimo słabszych notowań w starciu z Herrerą meksykańskiego pięściarza stać na odniesienie zwycięstwa. Faworytem walki pozostaje jednak bardziej doświadczonym Amerykanin.

Mauricio Herrera vs Pablo Cesar Cano w nocy z piątku na sobotę o 3.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie


Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |