Mecz nowej drużyny Grzegorza Krychowiaka już w niedzielę

Mecz nowej drużyny...
Rozpoczął się International Champions Cup, towarzyski turniej piłkarski z najlepszymi zespołami z Hiszpanii, Włoch, Anglii, Niemiec i Francji w rolach głównych.

W rywalizacji udział bierze pełna gwiazd ekipa Paris Saint-Germain, do której latem dołączył Grzegorz Krychowiak. W niedzielę PSG zmierzy się z Interem Mediolan.

Dla Grzegorza transfer do PSG to prawie jak przenosiny do Hollywood. Już jesienią sporo mówiło się w Paryżu o wzmocnieniach środka pola. Krychowiak był wymieniany, ale bardziej jako efekt cudownych negocjacji niż pewny transfer. Pamiętajmy, ze wykupienie go z Sevilli to wielki sukces PSG. Przy podatności na kontuzje Marco Verrattiego, Polak może zostać najlepszym defensywnym pomocnikiem Ligue 1. Wraca do ligi, która go ukształtowała, w której się wychował i nauczył grać w piłkę. Wraca do klubu marzeń każdego francuskiego nastolatka. Szefowie zespołu z Parc des Princes chcą nie tylko podboju Francji. Oni marzą o podbiciu Europy i Krychowiak ma im w tym pomóc. Jego transfer to nie przypadek. Dyrektorem sportowym PSG jest Olivier Letang, człowiek, który traktuje Grzegorza jak syna i który pozyskiwał go do Stade Reims. To był przemyślany zakup. U boku trenera Unaia Emery'ego Polak może osiągnąć swoje zawodowe optimum i grać lepiej niż do tej pory. Adam Nawałka twierdzi, że wciąż ma spore rezerwy - mówi Mateusz Święcicki, komentator ELEVEN SPORTS NETWORK.

Relacja NA ŻYWO i NA WYŁĄCZNOŚĆ ze spotkania Inter Mediolan - Paris Saint-Germain rozpocznie się w Eleven w niedzielę o 23:00. Starcie będą komentować Mateusz Święcicki i Stefan Białas.
Zobacz także:
Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego Weekend w kanałach Eleven Sports: 27-30 stycznia Weekend w Eleven Sports: 13-16 stycznia Mecze EFL Cup i Coupe de la Ligue na żywo w Eleven Sports! Piłkarskie Derby Glasgow sylwestrowym hitem kanałów Eleven Sports Weekend w Eleven Sports Network: 16-19 grudnia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |