Mecze EFL Cup i Coupe de la Ligue na żywo w Eleven Sports!

Mecze EFL Cup i Coupe de la...
We wtorek i w środę w kanałach ELEVEN SPORTS będzie można oglądać NA ŻYWO emocjonujące spotkania prestiżowych rozgrywek pucharowych w Anglii i Francji.

W transmitowanych na antenie Eleven półfinałach EFL Cup wystąpią m.in. dwa najbardziej utytułowane angielskie kluby: Manchester United i Liverpool FC. Czerwone Diabły będą faworytem wtorkowej konfrontacji z Hull City, ale muszą mieć się na baczności, bo ich rywala stać na sprawienie niespodzianki. W 2014 roku Tygrysy dotarły aż do finału prestiżowego Pucharu Anglii. Z kolei w środę przeciwnikiem Liverpool FC będzie Southampton FC, który nie przegrał dwóch ostatnich ligowych starć z The Reds, a w tym sezonie nie dał się pokonać m.in. Manchesterowi City.

W tym samym czasie we Francji odbędą się ćwierćfinały Coupe de la Ligue, które NA ŻYWO pokaże kanał Eleven Sports. W każdym z czterech spotkań będzie można zobaczyć reprezentanta Polski. We wtorek FC Nantes Mariusza Stępińskiego zagra z AS Nancy, a AS Monaco, gdzie liderem defensywy jest Kamil Glik, zmierzy się z FC Sochaux-Montbéliard. Inny polski obrońca Igor Lewczuk, w środę będzie mógł zaprezentować się w barwach Girondins Bordeaux w spotkaniu z EA Guingamp. Na występ liczy pomocnik Paris Saint-Germain Grzegorz Krychowiak, który w meczu z FC Metz będzie mógł udowodnić swoją przydatność w stołecznej ekipie.

Polecamy we wtorek, 10 stycznia:

20:55, Eleven, EFL Cup: Manchester United - Hull City
komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:25, Eleven Sports, Coupe de la Ligue: FC Nantes (Mariusz Stępiński) - AS Nancy
komentarz: Dominik Guziak, Stefan Białas

20:55, Eleven Sports, Coupe de la Ligue: FC Sochaux-Montbéliard - AS Monaco (Kamil Glik)
komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak

Polecamy w środę, 11 stycznia:

20:55, Eleven, EFL Cup: Southampton FC - Liverpool FC
komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:40, Eleven Sports, Coupe de la Ligue: Girondins Bordeaux (Igor Lewczuk) - EA Guingamp
komentarz: Dominik Guziak, Stefan Białas

21:00, Eleven Sports, Coupe de la Ligue: Paris Saint-Germain (Grzegorz Krychowiak) - FC Metz
komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak
Zobacz także:
Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego Weekend w kanałach Eleven Sports: 27-30 stycznia Weekend w Eleven Sports: 13-16 stycznia Puchar Ligi Francuskiej: Nancy i Monaco pierwszymi półfinalistami Piłkarskie Derby Glasgow sylwestrowym hitem kanałów Eleven Sports

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |