Michał Bartkowiak nowym zawodnikiem Miedzi

Michał Bartkowiak nowym...
19-letni Michał Bartkowiak został nowym zawodnikiem Miedzi Legnica. Utalentowany pomocnik, który ma już za sobą występy w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław, podpisał dwuletni kontrakt z legnickim klubem.

Bartkowiak uchodzi za ogromny talent. To wychowanek Górnika Wałbrzych, który przez pewien czas szkolił się w Akademii Legii Warszawa, a w ostatnich dwóch sezonach występował w Śląsku Wrocław. Mimo młodego wieku zawodnik ma już na koncie 12 występów w Ekstraklasie, a nawet strzeloną bramkę (w meczu z Cracovią). W barwach Śląska dodatkowo wystąpił także w meczu kwalifikacyjnym Ligi Europy (przeciwko NK Celje). Jego kontrakt ze Śląskiem wygasł z końcem czerwca i od tego czasu był wolnym zawodnikiem. Z Miedzią trenował już przez część zgrupowania w Szamotułach i zagrał w sparingu z Rotherham United. Wtedy powoli wchodził w trening po kontuzji. - Doskonale znam go ze wspólnej pracy w Śląsku Wrocław i wiem jak go prowadzić. On nie jest jeszcze w pełni sił, ale zdrowy może wiele wnieść do naszej drużyny - powiedział wtedy Paweł Barylski, asystent trenera Tarasiewicza. W czwartek zawodnik podpisał z Miedzią dwuletni kontrakt. W legnickiej drużynie będzie występował z numerem 18.
Zobacz także:
Mladen Bartulović wzmocni Miedź! Dejan Djermanović nowym zawodnikiem Miedzi Legnica! CARGOUNIT sponsorem Miedzi Legnica! Miedź wznowiła treningi - 21 piłkarzy na pierwszych zajęciach Bramkostrzelny Marquitos wraca do Miedzi! Petteri Forsell zostaje w Miedzi i pomoże w walce o awans!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |