Michał Kubiak: Zagraliśmy lepiej niż z Bułgarią

Michał Kubiak: Zagraliśmy...
Wypowiedzi kapitanów i trenerów po spotkaniu Polska - Blegia 3:1.

Michał Kubiak (kapitan reprezentacji Polski): Cieszymy się ze zwycięstwa, chociaż nie wynik jest najważniejszy. Zagraliśmy dziś lepiej niż wczoraj. Musimy jednak uczyć się siebie na nowo. Bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w zagrywce, z czym mieliśmy problemy wczoraj. Dziękuję bardzo organizatorom, że mogliśmy skorzystać z takiej szansy, jak prowadzenie pięknych sportowych samochodów. Uśmiech miałem od ucha do ucha.

Gert van Walle (kapitan reprezentacji Belgii): Nie jesteśmy zadowoleni po dzisiejszym meczu. Nasza forma powinna przyjść za kilka tygodni. Mało czasu mieliśmy na treningi, bo ligowy sezon był bardzo długi. Robiliśmy co mogliśmy, ale Polska bardzo dobrze w szczególności w zagrywce.

Stephane Antiga (trener reprezentacji Polski): Fajny mecz. Wszyscy zagrali i zagraliśmy lepiej, jak wczoraj. Na porannym rozruchu ćwiczyliśmy zagrywkę. W tym elemencie dziś zagraliśmy dobrze. Cieszy mnie to, że Piotr Nowakowski wszedł na boisko. Cieszy mnie również to, że pracujemy dobrze i wszyscy są zdrowi.

Dominique Baeyens (trener reprezentacji Belgii): Nie można być zadowolony po przegranym meczu. Niezły pierwszy set, później było trochę gorzej. Zagraliśmy zupełnie inaczej aniżeli wczoraj. Powtarzam, że przed tym turniejem trenowaliśmy tylko 3 razy. Chcemy jednak poprawiać swoją formę, a pomaga w tym rywalizacja z silnymi zespołami. Za dużo błędów popełniliśmy dziś, co pokazuje nad czym musimy pracować.
Zobacz także:
LeaseTake Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki, De Giorgi z nowym samochodem! Liga Mistrzów: ciężka przeprawa Asseco Resovii w Libercu Liga Mistrzów: ZAKSA z pierwszym zwycięstwem Liga Mistrzów: porażka PGE Skry na inaugurację PlusLiga: drugie zwycięstwo beniaminka z Katowic Serie A kobiet: ciężka przeprawa Casalmaggiore na otwarcie sezonu

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |