Michał Kućka i Łukasz Jastrzębski na koniec sezonu debiutują w Rajdzie Barbórka

Już w najbliższą sobotę 10 grudnia w Warszawie odbędzie się 54. Rajd Barbórka - Ogólnopolskie Kryterium Asów. Wśród zgłoszonych załóg pojawi się również duet Michał Kućka / Łukasz Jastrzębski.

Na odcinkach specjalnych pojawią się Fiestą R2, którą rywalizowali w tym sezonie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska.  

Michał Kućka: 

„Bardzo cieszę się z możliwości tego startu. To krótki i bardzo specyficzny rajd, nie ma tu zbyt dużo jeżdżenia, ale chyba każdy chciałby chociaż raz tu wystartować. Mnie od dawna tutaj ciągnęło i w tym roku pojawiła się okazja, żeby ten plan zrealizować. Jedziemy oczywiście Fordem Fiestą R2 przygotowaną przez EvoTech. W Klasie 1 mamy aż 22 rywali więc zapowiada się naprawdę zacięta walka o awans na wymarzoną Karową. 

Start traktujemy, jako nagrodę za udany dla nas sezon oraz formę podziękowania dla naszych partnerów, koleżanek i kolegów za doping i wsparcie. Nie byłoby to wszystko możliwe bez: Głazowski&Łyczko, EvoTech, JarekVideoHD ( JVHD ), LukAuto.otomoto.pl oraz Buchti.pl Promotnion.”

Łukasz Jastrzębski: 

„Będzie to mój debiut, bo Barbórki jeszcze nie miałem okazji jechać. Mocna lista zgłoszeń z pewnością przyciągnie wielu kibiców, bo przecież o to w tym sporcie chodzi. Trudno o ciekawszy sposób na pożegnanie sezonu 2016. Wyzwanie jest trudne, ale myślę, że to będzie dobry weekend. Liczę przede wszystkim na dobrą zabawę i z takim nastawieniem wyjeżdżamy do Warszawy. Do zobaczenia i zapraszam wszystkich do kibicowania - trzymajcie kciuki.”
Zobacz także:
Szejowie zafundowali na Karowej show na trzech kołach Subaru Poland Rally Team po Kryterium Asów Subaru Poland Rally Team po Rajdzie Barbórka Bracia Szeja Rajdem Barbórka zamkną udany sezon Michał Kućka i Łukasz Jastrzębski zmotywowani przed Rajdem Wisły

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |