Michał Włodarek powalczy z Kitą na KSW 36

Czołowy zawodnik królewskiej kategorii w Polsce Michał Włodarek (7-1, 3 KO, 1 Sub) będzie przeciwnikiem Michała Kity (16-8, 9 KO, 5 Sub) w pojedynku wagi ciężkiej na KSW 36, 1 października w Zielonej Górze.

Reprezentant poznańskiego klubu Wrestler 24 powróci do startów po ubiegłorocznej niefortunnej porażce z Olim Thompsonem na KSW 32 w Londynie. „Komar” prowadził w wyrównanym boju z mocnym Anglikiem, ale chwila nieuwagi i niedozwolone kolano w parterze kosztowały go cenne zwycięstwo. Wcześniej Włodarek pokonywał w klatce KSW Michała Andryszaka i Szymona Bajora. Tego pierwszego poznaniak odprawił w rekordowym czasie 27 sekund.

Kita powróci do klatki KSW po nieudanej próbie zdobycia pasa w starciu z Karolem Bedorfem. Zabrzanin w listopadzie zeszłego roku postawił mistrzowi niesamowicie trudne warunki prezentując twardą i skuteczną walkę w stójce. Na KSW 36 „Masakra” zamierza wymazać z pamięci kibiców ostatnią porażkę oraz rozpocząć marsz po kolejną szansę walki o tytuł.

Pierwsza pula biletów na KSW 36 jest dostępna w serwisach eBilet.pl i aBilet.pl.


Zobacz także:
Matusewicz vs Mazur - Zielona Góra kontra Leszno na KSW 36 Znakomici Brazylijczycy Lipski i Erbst wystąpią na KSW 36 Leszek Krakowski powraca na KSW 36 w nowej wadze Sokoudjou rywalem Narkuna na KSW 36, druga pula biletów w sprzedaży Rousimar Palhares rywalem Materli w walce wieczoru KSW 36

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |