Międzynarodowi trenerzy poprowadzą Campy Ligi Mistrzów w lipcu 2016 w Polsce!

Międzynarodowi trenerzy...
Międzynarodowi trenerzy piłkarscy przyjadą do Polski na cały lipiec i będą trenować dzieci i młodzież na Campach Ligi Mistrzów, które odbędą się w Tworzyjankach pod Łodzią.

Nowa formuła Campów Piłkarskich - 3 trenerów podczas każdego Campu.
Trenerzy współpracujący z najlepszymi Piłkarskimi Klubami Europy - Real Madryt, Bayern Monachium i Atlético Madryt.
Gość specjalny Campów - Abel Resino - dwukrotnego zdobywca Pucharu Króla i Superpucharu Hiszpanii poprowadzi kilka treningów otwartych.
Specjalna grupa piłkarska dla dziewczyn z Trenerką z Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej!

Nowa formuła Campów 2016 została opracowana na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w pracy z młodzieżą szczególnie uzdolnioną sportowo. Teraz każdy Camp to 7 dni, z czego 6 dni to treningi, a ostatni dzień to ewaluacja i mecz drużyn naszej Małej Ligi Mistrzów! Treningi piłkarskie podzielone są na 3 moduły po 2 dni - każdy z innym trenerem (Real Madryt, Bayern Monachium, Atlético Madryt). Dzięki temu unikalnemu pomysłowi dzieci uzyskują dostęp do metod i tajników treningów największych europejskich klubów piłkarskich podczas jednego Campu!

Na Campy Ligi Mistrzów rodzice z całej Polski zapisują dzieci w wieku 7-17 lat, które w roku szkolnym trenują w swoich lokalnych klubach, a podczas wakacji chcą zdobyć nowe kompetencje u boku doświadczonych mistrzów ze świata! Mamy też już zapisane kilkoro dzieci z zagranicy.

Nie ograniczmy się tylko do piłki nożnej. Naszym celem jest również zaszczepienie w uczestnikach chęci do nauki języków obcych. Każdego dnia native speakerzy poprowadzą 3 godziny zajęć dla dzieci i młodzieży (łącznie 21 godzin zegarowych). Po takim intensywnym kursie uczniowie będą znali podstawowe pojęcia oraz będą potrafili porozumieć się na boisku w czasie gry.

Campy to również odpoczynek i dobra zabawa. Dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z dodatkowych wyjść na basen, tenisa ziemnego, sali gimnastycznej i siłowni, sali kinowej, bilarda czy trambambuli. Na campowiczów czeka także specjalna kuchnia - tylko wyżywienie spełniające rygorystyczne normy przygotowane specjalnie dla młodych sportowców, zawierające dużo składników wysokoenergetycznych i białek.

Każdy uczestnik dostaje strój z edycji UEFA Champions League 2016, który sam wybiera z klubów: Real Madryt, Bayern Monachium, Atlético Madryt.

Ważne wydarzenia towarzyszące

Podczas tegorocznych Campów gościć będziemy wieloletniego bramkarza i legendę Atletico Madryt, dwukrotnego zdobywcę Pucharu Króla i zdobywcę Superpucharu Hiszpanii - ABELA RESINO! Abel ustanowił rekord Primera Division, gdy nie puścił gola przez 1275 minut! Podczas pobytu na Campach Abel przeprowadzi kilka treningów otwartych.
NOWOŚĆ! Na III Campie (17-23 lipca 2016) przygotowujemy specjalną grupę dla dziewczyn z Trenerką z Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej!

Terminy Campów 2016

Turnus I: 3-9 lipca
Turnus II: 10-16 lipca
Turnus III: 17-23 lipca - NOWOŚĆ! Dodatkowa, specjalna grupa dla dziewczyn.

Lokalizacja

Lokalizacja Campów Ligi Mistrzów to sprawdzony od lat Stary Folwark, który znajduje się w malowniczej miejscowości Tworzyjanki, położonej kilkanaście kilometrów od Łodzi (więcej info www.staryfolwark.pl). Zeszłoroczna edycja campów zorganizowana była również w tym miejscu i cieszyła się powodzeniem wśród dzieci i rodziców. Młodzież szczególnie doceniła smaczną i zdrową kuchnię, a rodzice bezpieczeństwo i zaangażowanie trenerów.

Treningi piłkarskie odbywają się na pełnowymiarowym stadionie miejskim w Brzezinach, który wyposażony jest w pełną infrastrukturę i sprzęt treningowy.
Zobacz także:
FREiS i Fundacja Realu Madryt realizują projekt „Oni grają, my uczymy”

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |