Kolejna pula biletów na...

Kolejna pula biletów na półfinały i mecze o medale Eurovolley Poland 2017!

Bardzo szybko wyprzedana została pierwsza pula biletów na mecze półfinałowe i o medale EUROVOLLEY POLAND 2017.
ME kobiet 2017: znamy...

ME kobiet 2017: znamy rywalki Polek!

W Centrum Haydara Alijewa w Baku odbyło się dziś losowanie grup mistrzostw Europy siatkarek, które zorganizują Azerbejdżan i Gruzja. Reprezentacja Polski zagra w grupie A z gospodarzem Azerbejdżanem, Niemcami i Węgrami.

Eurovolley 2017: znamy rywali Polaków!

W krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbyła się Gala Losowania grup EUROVOLLEY POLAND 2017, którą prowadzili Karolina Szostak i Jerzy Mielewski.

Eliminacje ME: Polki niepokonane w grupie C!

Reprezentacja Polski odniosła komplet zwycięstw i zajęła pierwsze miejsce w grupie C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek. Polki już w sobotę zapewniły sobie awans do mistrzostw Europy!

Eliminacje ME: piąta wygrana i awans Polek!

Reprezentacja Polski wygrała z Finlandią 3:1 w meczu grupy C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek. Dzięki piątemu zwycięstwu z rzędu Polki zapewniły sobie awans do mistrzostw Europy!

Eliminacje ME: pewna wygrana Polek na początek turnieju w Bielsku-Białej!

Reprezentacja Polski wygrała w trzech setach z Estonią w meczu grupy C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek.

Eliminacje ME: komplet punktów Polek w grupie C!

Reprezentacja Polski wygrała z Węgierkami 3:1 i z kompletem punktów zajęła pierwsze miejsce w grupie C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek. Już 23 września początek turnieju rewanżowego w Bielsku-Białej

Eliminacje ME: Polki rozbiły Estonki!

Reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo z rzędu wygrywając w trzech setach z Estonią w sobotnim meczu grupy C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek.

Eliminacje ME: trzysetowa wygrana Polek na inaugurację grupy C!

Reprezentacja Polski wygrała w trzech setach z Finlandią w piątkowym meczu grupy C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek.

ME 2015: Antonin Rouzier MVP!

Najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego ME 2015 został wybrany atakujący reprezentacji Francji - Antonin Rouzier.