Mladen Bartulović wzmocni Miedź!

Mladen Bartulović wzmocni...
Chorwat Mladen Bartulović podpisał półroczny kontrakt z Miedzią. 30-letni zawodnik, który ma na koncie dwa występy w reprezentacji swojego kraju, jest znany przede wszystkim z dobrej gry w ukraińskiej ekstraklasie.

W sumie zaliczył w niej 219 występów, strzelił 29 bramek i miał 28 asyst. Bartulović to uniwersalny piłkarz o usposobieniu ofensywnym - może występować zarówno w pomocy, jak i w ataku. 

Ostatnim klubem Bartulovicia była Worskla Połtawa - jesienią rozegrał w niej 16 meczów w ukraińskiej ekstraklasie. Wcześniej reprezentował m.in. Hajduk Split, Dnipro Dniepropietrowsk, Krywbas Krzywy Róg, Arsenał Kijów i Karpaty Lwów. W ukraińskiej ekstraklasie wyrobił sobie bardzo solidną markę - rozegrał tam 219 meczów, strzelił 29 bramek i zaliczył 28 asyst. W sezonie 2014/15 rozegrał też dwa mecze w Lidze Europy w barwach Dnipro Dnieporopietrowsk (wtedy Dnipro dotarło do finału tych rozgrywek). Bartulović ma też na koncie dwa występy w reprezentacji Chorwacji. 

Biorąc pod uwagę umiejętności i przebieg dotychczasowej kariery Chorwata, pozyskanie Bartulovicia przez Miedź może być jednym z ciekawych transferów w Nice 1 lidze. Zawodnik jest już w Legnicy, przeszedł pomyślnie testy medyczne i podpisał półroczny kontrakt. We wtorek wyszedł też na pierwszy trening z drużyną.


Zobacz także:
Dejan Djermanović nowym zawodnikiem Miedzi Legnica! CARGOUNIT sponsorem Miedzi Legnica! Miedź wznowiła treningi - 21 piłkarzy na pierwszych zajęciach Bramkostrzelny Marquitos wraca do Miedzi! Petteri Forsell zostaje w Miedzi i pomoże w walce o awans!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |