Młodzieżowe MŚ w boksie na żywo tylko w Fightklubie

Młodzieżowe MŚ w boksie...
Co dwa lata najlepsi młodzieżowi pięściarze zbierają się w jednym miejscu walczyć o medale światowego czempionatu. Tegoroczna impreza odbywa się w Sankt Petersburgu w Rosji, a udział biorą w niej bokserzy urodzeni w 1998 i 1999 roku.

Na starcie pojawiło się pięciu polskich zawodników. Którzy z nich walczyć będą o medale? Wszystkie półfinały i finały Młodzieżowych MŚ w boksie w piątek i sobotę na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Fightklub jako jedyna stacja w naszym kraju będzie pokazywała na żywo wszystkie pojedynki imprezy, w których ważyć będą się losy medali. Przez dwa dni widzowie zobaczą łącznie aż 11 godzin transmisji. Pierwsze z nich w piątek o 12.00, kolejne też w piątek o 16, a ostatnie w sobotę w samo południe. W Sankt Petersburgu wystartowało w sumie 351 zawodników z 62 krajów. Rywalizują oni o medale w dziesięciu kategoriach wagowych. Najlżejsza to 49 kilogramów, najcięższa - powyżej 91. Na starcie tegorocznego czempionatu pojawiło się pięciu Polaków: Damian Durkacz (60 kg), Patryk Urbański (64 kg), Eryk Apresyan (69 kg), Michał Soczyński (81 kg) i Kamil Offman (91 kg), Którzy z nich zaprezentują się na tyle udanie, żeby przebić się do strefy medalowej i walczyć w Sibur Arenie o medale? Odpowiedź na to pytanie już w piątek - wówczas znać będziemy nazwiska półfinalistów we wszystkich kategoriach wagowych.

W tym roku Młodzieżowe Mistrzostwa Świata odbywają się po raz piąty, poprzednio impreza tej rangi miała miejsce w 2014 roku w Sofii. Nie oznacza to jednak, że czempionat ma tak krótką historię, w latach 1979-2006 odbywał się on bowiem pod sztandarem Mistrzostw Świata juniorów. Od lat turniej ten uznawany jest za kuźnię największych bokserskich talentów. Wielu przyszłych mistrzów najbardziej prestiżowych federacji, wielu medalistów igrzysk olimpijskich pierwsze szlify na międzynarodowych ringach zdobywało właśnie na Młodzieżowych MŚ. Wielce prawdopodobne, że w Sankt Petersburgu również pojawią się zawodnicy, którzy za kilka lat rozdawać będą karty na największych zawodowych ringach. Okazja, aby zobaczyć ich na początku tej drogi wyłącznie w Fightklubie.

Plany transmisyjne Fightklubu w Młodzieżowych MŚ w boksie:

Półfinały na żywo piątek 25 listopada, godz. 12.00 i 16.00
Finały na żywo sobota 26 listopada, godz. 12.00


Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |