Basz i Postiglione odnoszą...

Basz i Postiglione odnoszą pierwsze zwycięstwo w sezonie!

Karol Basz i Vito Postiglione w niedziele nie stracili ani odrobiny ze swojego tempa, które prezentowali przez cały weekend Lamborghini Super Trofeo Europe na torze Monza.
„Moją drogę życia...

„Moją drogę życia wyznaczyły motocykle…” - wywiad z Danielem Bukowskim

Przed startem w 24-godzinnym wyścigu motocyklowym na Le Mans, Daniel Bukowski zdradza w rozmowie z Dunlop, jak wyglądała jego droga od młodzieńczej fascynacji motocyklami do startów w kultowych wyścigach motocyklowych świata.

Mocna ekipa Dunlop z polskimi zawodnikami powalczy o zwycięstwo w Moto na Le Mans

Już w najbliższy weekend - 21 i 22 kwietnia fanów sportów motorowych czekają nie lada emocje. Na torze Le Mans Bugatti odbędzie się druga runda Długodystansowych Mistrzostw Świata FIM 2017/18 FIM (EWC).

Sebastian Luty wygrywa pierwszą rundę Avalon Extreme Race Day Cup

Inauguracja nowego cyklu motoryzacyjnego, Avalon Extreme Race Day Cup przyciągnęła 71 kierowców z całej Polski.

Rajd Baborowa: pierwsze zwycięstwo Damiana Kostki

Otwarcie sezonu i rajd na nowych trasach zawsze są zwiastunem sporych emocji.

Krzysztof Kasprzak z dziką kartą w Warszawie

Krzysztof Kasprzak otrzymał przechodnią dziką kartę na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która odbędzie się 12 maja 2018 roku.

Basz przechodzi do Lamborghini Super Trofeo

Seria producenta z Sant'Agata Bolognese jest najszybszym pucharem monomarkowym na świecie, w którym zawodnicy ścigają się dokładnie takimi samymi samochodami.

GLS Poland Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi

Firma kurierska GLS Poland została Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi. Umowę podpisano na dwa sezony - 2018 i 2019. To kolejny, po przedłużeniu sponsoringu Żużlowej Reprezentacji Polski, wkład firmy w rozwój czarnego sportu.

Car Speed Racing i Mateusz Gołek zadowoleni z Memoriału

W miniony weekend ekipa Car Speed Racing już drugi raz wspólnie z Mateuszem Gołkiem stanęła do rywalizacji w Rajdzie Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Mateusz Gradecki podbił Maroko!

Mateusz Gradecki - jedyny Polak, występujący regularnie w tegorocznej edycji profesjonalnej ligi golfa Pro Golf Tour - ma za sobą znakomitą serię występów.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Wyniki na żywo