Motowizja zaprasza na Formułę E

Motowizja zaprasza na...
Trwa trzeci sezon wyścigów Formuły E, w pełni elektrycznej i innowacyjnej serii wyścigowej.

A już od 4 listopada, na antenie Motowizji będzie można oglądać program „Formuła E - Kierowcy przyszłości”, gdzie poza podsumowaniem wyścigu zobaczymy wyjątkowe wywiady, ciekawostki, a także poznamy kulisy wyścigów Formuły E.

Motowizja zaprasza na kolejny sezon Formuły E! 

W trzecim sezonie 10 zespołów i ich najlepsi kierowcy startują w 14 wyścigach rozgrywanych na 10 torach. Następny wyścig już 12 listopada, w Marakeszu, jednym z nowych miejsc, w którym będziemy oglądać wyścigi Formuły E. Wśród kierowców jest pięciu nowych zawodników: M. Evansa i A. Carolla w zespole Jaguar Racing, J. M. Lopeza w DS Virgin Racing, M. Engela w Venturi, a w ekipie Mahindra - u boku Nicka Heidfelda - F. Rosenqvista. 

Fanów Formuły E Motowizja zaprasza na specjalny magazyn „Formuła E - Kierowcy przyszłości”, w którym obok nowinek technicznych, nie zabraknie kulisów tej jedynej w pełni elektrycznej serii wyścigowej. Magazyn emitowany będzie w każdy wtorek o godz. 21:20. Natomiast na podsumowanie każdego z wyścigów zapraszamy w poniedziałki o godz.: 20:40.

Co działo się podczas pierwszego wyścigu?

Pierwsze tegoroczne ePrix przebiegało pod dyktando Sebastiana Buemi. Sezon trzeci rozpoczął dokładnie w tym samym miejscu, na którym zakończył sezon drugi, a więc na czele stawki. Pozycję lidera objął dzięki konsekwentnej jeździe i problemach kilku rywali - w tym swojego zespołowego partnera Sama Birda i nie oddał jej już do mety wyścigu. Historyczne, pierwsze ePrix Hong Kongu mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów. Kolejne ePrix odbędzie się w największym mieście Królestwa Marokańskiego - Marakeszu. Wyścig odbędzie się na Circuit International Automobile Moulay El Hassan, a więc obiekcie wykorzystywanym także przez inne serie wyścigowe, takie jak na przykład WTCC. Przed nami wielkie emocje. 
Zobacz także:
Wyścigi NASCAR na żywo tylko w Motowizji! Lutowe nowości w Motowizji - Wyspa Man i AutoSpeed Start nowego sezonu WRC w Motowizji Auto na wybiegu - wyjątkowa premiera w Motowizji! Kolejny nowy program na antenie Motowizji

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |