Najlepsze walki Premier Boxing Champions 2016 tylko w Fightklubie

Najlepsze walki Premier...
Sześć widowiskowych pojedynków podzielonych na dwa dwugodzinne bloki. W każdym z nich trzy walki organizowane w mijającym roku przez Premier Boxing Champions.

Pierwszy w wigilijny wieczór o 22.00, kolejny dokładnie tydzień później, w Sylwestra, również o 22.00. Tylko w Fightklubie.

Premier Boxing Champions w 2016 roku oferowało kibicom pięściarstwa szereg znakomitych walk, gros z nich widzowie w naszym kraju mogli obejrzeć wyłącznie w Fightklubie. W pierwszej części „The Best of PBC 2016” stacja zaprezentuje trzy pojedynki. Na otwarcie gala z Quebeku, podczas której rękawice skrzyżowali Adonis Stevenson i Thomas Williams. Stawką ich walki był należący do pierwszego z nich pas WBC World w wadze półciężkiej. „Superman” po raz siódmy bronił tytułu, po który sięgnął w 2013 r.

Drugą walką będzie pojedynek Roberta Guerrero z Davidem Peraltą, czyli starcie z Anaheim z końca sierpnia. Faworytem tej konfrontacji był bardziej utytułowany Guerrero. „The Ghost” to w końcu były czempion IBF World w wadze piórkowej i superpiórkowej oraz kilkukrotny pretendent do pasów WBC World i WBA World w wadze półśredniej. Jego rywal przed tą walką mógł z kolei pochwalić się jedynie tytułem… mistrza Argentyny, zresztą pojedynek z Guerrero był jego debiutem na amerykańskiej ziemi.

Ostatni pojedynek „The Best of PBC 1” to starcie Serhij Derewianczenko vs Sam Soliman z drugiej połowy lipca. Ukrainiec walką tą kontynuował swój marsz na szczyt w kategorii średniej. Przed pojedynkiem z „Kingiem” legitymował się bilansem 8-0-0, a wygrana znacznie przybliżała go do pierwszej walki o mistrzostwo. „The Technician” plasuje się wysoko w rankingach i wydaje się, że premierowy pojedynek o pas jest kwestią czasu.

W tydzień po premierze pierwszej części „The Best of PBC 2016” Fightklub zaprasza na drugą odsłonę programu, w której znów pokaże trzy znakomite walki spod znaku Premier Boxing Champions. Tym razem będą to pojedynki: Errol Spence vs Leonard Bundu, Yoshihiro Kamegai vs Jesus Soto Karass i Artur Beterbiev vs Ezequiel Maderna. Premierowo w Sylwestra 31 grudnia o 22.00.

Errol Spence vs Leonard Bundu to walka z sierpnia z Nowego Jorku. Dla pierwszego z nich był to 21. pojedynek w karierze. „The Truth” wszystkie poprzednie rozstrzygał na swoją korzyść, 17 z nich kończąc przed czasem. Tym razem zmierzył się z wielokrotnym mistrzem Europy i pretendentem do tymczasowego pasa WBA w wadze półśredniej.

Drugim pojedynkiem, który widzowie zobaczą w sylwestrowym bloku będzie wrześniowa walka Yoshihiro Kamegai vs Jesus Soto Karass. W kwietniu pięściarze ci skrzyżowali rękawice na gali Los Angeles, a ich starcie zakończyło się remisem. Tym razem zmierzyli się w Inglewood, a za faworyta uchodził znacznie lepszy technicznie Kamegai. Japończyk przed tą walką legitymował się bilansem 26-3-2, jego rywal: 28-10-4.

Artur Beterbiev vs Ezequiel Maderna to walka, która miała miejsce na początku czerwca. Starcie to zorganizowane zostało w Quebeku, a na szali leżał w nim pas WBA-NABA w wadze półciężkiej. Tytuł ten należał do niepokonanego na zawodowych ringach Beterbieva. Rosjanin sięgnął po niego już w swojej szóstej zawodowej walce, później zdobywał jeszcze pasy IBF North American i WBO International.
Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |