Największe święto karate za dwa dni w Krakowie!

Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016 i Światowy Festiwal Renesans Karate-do już 14-15 października w Krakowie.

Dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia największego święta karate - Światowego Festiwalu Renesans Karate-do, w ramach którego rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016, XXIII Mistrzostwa Europy Karate Fudokan, Turniej Karate Koshiki Super Karatedo WGP oraz Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym. Wszystko to rozegra się w TAURON Arenie Kraków 14 i 15 października! 

Do Polski docierają już ekipy najlepszych karateków z całego świata - przedstawiciele kilkudziesięciu państw. Nasi reprezentanci - znakomici zawodnicy - szykują się do walki o tytuły mistrzowskie. Kibice zbierają siły, żeby w wyjątkowy sposób dopingować swoich mistrzów i kolegów. 

Startujemy w piątek - 14 października o godz. 8.00 w TAURON Arenie Kraków. Na uroczystą ceremonię otwarcia i finały wybranych konkurencji seniorów oraz wyjątkowy mecz pomiędzy finalistami Mistrzostw Europy Fudokan i Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym zapraszamy w sobotę 15 października o godz. 15.00! 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął były prezydent RP, laureat Pokojowej Nagrody Nobla - Lech Wałęsa. Mistrzostwa świata są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

Program ogólny:

Piątek, 14 października

8.00 - otwarcie zawodów
8.30-21.00 - eliminacje i finały Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym, Mistrzostw Europy Fudokan, Turnieju Koshiki Karate, Pucharu Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

Sobota, 15 października

8.00-12.00 - eliminacje i finały - ciąg dalszy wszystkich zawodów
15.00 - oficjalna gala otwarcia, prezentacja ekip, finały w wybranych konkurencjach oraz mecz pomiędzy finalistami XXIII Mistrzostw Europy Karate Fudokan i Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016
18.30 - bicie rekordu świata - tworzenie największej mozaiki sushi
19.00 - zakończenie imprezy 
Zobacz także:
Świetny start Polaków na MŚ w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016! Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016 Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016 (zapowiedź)

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |