Największy fitness w Polsce już wkrótce w Blue City

Na terenie kompleksu Blue City w Warszawie powstanie największy klub fitness w Polsce. Jego operatorem będzie znana na niemieckim i austriackim rynku marka Fit / One.

Fitness zajmie pra-wie 5000 metrów kwadratowych w części budynku, w którym do tej pory mieściły się biura. Właściciela obiektu w transakcji z marką Fit / One reprezentowała firma doradcza Savills.

Na tej olbrzymiej powierzchni znajdzie się nowoczesna siłownia z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness. Będzie jej towarzyszyć studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu, z których bezpłatnie skorzystają członkowie VIP. 

Wejście do Fit/One powstanie na poziomie +3 Blue City. Dodatkowo członkowie klubu będą mieli łatwy dostęp wprost z ogrzewanego i wentylowanego garażu podziemnego wydzieloną windą. Klub będzie otwarty od szóstej rano do północy.

- Fit / One rozpoczęło działalność w 2014 roku w Niemczech, otwierając pierwsze studia w Stuttgarcie. Dziś nasza sieć jest jedną z najlepiej prosperujących w Niemczech i Austrii – mówi Markus Zimmer z Fit / One – W grudniu 2018 roku planujemy wielkie otwarcie naszego nowego klubu w Warszawie. Jest to nasza pierwsza placówka w Polsce.

Fit / One będzie oferował swoim członkom zróżnicowane pakiety, których sprzedaż ruszy już w marcu tego roku na terenie Blue City i w internecie. Oprócz korzystania ze sprzętu treningowego, będzie możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, specjalnych programach, a także korzystania z sauny, solarium i łóżek do masażu. Członkowie VIP otrzymają osobisty coaching, a także indywidualny plan szkoleń i żywienia. Otwarcie klubu planowane jest na grudzień 2018 roku.

– Cieszymy się, że Fit / One wybrał właśnie nasze Centrum na swój pierw-szy klub w Polsce – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City – My zawsze lubiliśmy debiuty, zarówno w części rozrywkowej jak i handlowej naszego centrum. Dzięki długoletniej umowie ze znanym w Europie i doświadczonym operatorem znów możemy zaproponować naszym klientom nową jakość i powiększyć część Blue City, przeznaczoną  na rozrywkę i spędzanie wolnego czasu. To nie koniec zmian, które czekają nas w tym roku – dodaje Yoram Reshef.

Firma Savills jest agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni w budyn-ku Blue Office, będącego częścią biurową kompleksu Blue City. 

- Połączenie galerii handlowej z powierzchnią biurową to rozwiązanie, które do tej pory służyło głównie najemcom budynku Blue Office, m.in. zapewniając dostęp do bogatej oferty gastronomicznej. Obecnie również klienci Blue City skorzystają z powierzchni dotychczas wykorzystywanej na biura, gdyż to właśnie dzięki możliwościom jakie ona stworzyła, udało się zlokalizować w obiekcie największe centrum fitness w Polsce – mówi Da-riusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Już dziś w Blue City działają unikalne formaty rozrywkowe: szkoła tańca dla dzieci, pole do minigolfa, mini boisko piłkarskie, tor dla modeli zdalnie sterowanych i escape room. W planach na ten rok Blue City ma także: nowoczesne wielosalowe kino, nowy plac zabaw dla dzieci, dwa nowatorskie w Polsce koncepty rozrywkowe oraz nowe restauracje.


Zobacz także:
Runmageddon z nagrodą "Fitness Motywatory 2016" jako najbardziej motywująca marka Calypso Fitness Club w Warsaw Spire Znamy rozstrzygnięcia Mistrzostw Polski w Fitness Białystok 2016 McFIT otwiera swoje pierwsze studio fitness we Wrocławiu Technogym dostawcą sprzętu do kolejnego klubu fitness

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |