North Sails Squash Day już w lutym!

Jachty czekają na kolejny sezon, ale nie zwalniamy tempa. Wszystkich żeglarzy, którzy lubią aktywnie spędzać czas zapraszamy na North Sails Squash Day, który odbędzie się 4 lutego 2017 w gdańskim klubie Hedonia Squash.

Wprawdzie nie na wodzie, a na korcie, zaś zamiast steru czy liny - rakieta, ale zapewniamy, że emocji nie zabraknie. Żeglarze, którzy już złapali ‘squashowego’ bakcyla i pewnie czują się w tej konkurencji, podczas North Sails Squash Day będą mogli wziąć udział w turnieju squasha. Swój udział potwierdził już m.in. Łukasz Przybytek, olimpijczyk w klasie 49er. Natomiast Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić się w tym sporcie - zapraszamy na lekcję, podczas której profesjonalny trener squasha wprowadzi w tajniki techniki. Na wszystkich, którzy do nas dołączą czekać będą też inne atrakcje - szczegóły już wkrótce.

Jednak North Sails Squash Day to więcej niż tylko dobra zabawa, bowiem wpisowe, które zostanie zebrane podczas wydarzenia zostanie przeznaczone na cel charytatywny. Chcemy wesprzeć Wojtka Zabłockiego, trenera żeglarstwa, któremu niedawno przyszło stanąć do bardzo poważnej walki, walki z chorobą nowotworową. Jest to nowotwór złośliwy jelita grubego. Wojtek, w ramach chemioterapii, musi przyjmować lek Cetuximab, który nie jest refundowany, a potrzeba na niego kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla rodziny Wojtka jest to kwota nieosiągalna, ale razem możemy więcej.

Więcej informacji o turnieju oraz rejestracji na wydarzenie znaleźć można na stronie north.sails.pl. Turniej wspierają North Sails i DAD.

ZAGRAJMY DLA WOJTKA!


Zobacz także:
Żeglarze zagrali charytatywnie w squasha Ostatnia prosta do North Sails Squash Day

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |