Nowe stroje wyjazdowe FC Barcelony na sezon 2016-17

Nowe stroje wyjazdowe FC...
Dokładnie dziś - 14 lipca - Duma Katalonii zaprezentowała nowe komplety wyjazdowe na sezon 2016-17.

Stroje wyróżniają się fioletową kolorystyką z różowymi akcentami. Ponadto, rękawy koszulki oraz jej dolna część posiada lekko ciemniejszą barwę.

Zestawy FC Barcelony zostały wykonane w technologii Nike AeroSwift, oferującej wysoki poziom dopasowania i wentylacji. Stroje są przede wszystkim są o 10 proc. lżejsze  i 50 proc. bardziej rozciągliwe/elastyczne w porównaniu do poprzednich.

Nowy trykot posiada również inspirujące detale, jak flaga Katalonii oraz haft Barça umieszczone z tyłu kołnierzyka. Z kolei na obu rękawach umieszczono zwroty Un Crit i Valen, co oznacza w katalońskim  Nasz krzyk jest doniosły - jest to fragment hymnu drużyny pt. Cant del Barca.

Materiał do produkcji nowych strojów powstał z przetworzonego poliestru. Pojedynczy zestaw powstał z 16 recyklingowanych butelek PET.

Stroje wyjazdowe FC Barcelony są dostępne od dziś na Nike.com. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym łączem. Zdjęcia w wysokiej jakości są dostępne w tym linku. Specjalna animacja prezentująca zawodników Blaugrany dostępna tutaj.
Zobacz także:
Turkish Airlines Euroliga: Barcelona pokonuje Żalgiris Liga hiszpańska: drużyna Syprzaka pokonuje Sinfin Liga hiszpańska: Barcelona gromi Morrazo, 6 bramek Syprzaka! Liga hiszpańska: Barcelona Lassa z piątym zwycięstwem Herbalife Gran Canaria z Superpucharem Hiszpanii! Velux EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła nie dała rady Barcelonie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |